Arama Logo

Galatasaray, Okan Buruk ile durdurulamıyor!
6
GALATASARAY DURDURULAMIYOR

Süper Lig’de son 14 maçta 11 galibiyet alan Sarı-Kırmızılılar, son 18 resmi maçta da yenilgi yüzü görmedi.

GALATASARAY DURDURULAMIYOR
5
PARMAK ISIRTIYOR

Galatasaray teknik direktör Okan Buruk yönetiminde doludizgin ilerliyor. Son şampiyon Cimbom, geride bıraktığımız sezondan bu yana ortaya koyduğu performansla parmak ısırtıyor.

PARMAK ISIRTIYOR
4
6 MAÇTA YENİLMEDİ

Geçen sezondan beri kadrosuna kattığı yıldız isimlerle dikkat çeken Galatasaray, bu sezona da iyi bir başlangıç yaptı. Süper Lig'de oynadığı son 4 maçtan galibiyetle ayrılan Aslan, Şampiyonlar Ligi Elemeleri'nde 6 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik elde etti. Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçında ise evinde Kopenhag ile 2-2 berabere kaldı.

6 MAÇTA YENİLMEDİ
3
SADECE 1 MAĞLUBİYET

Galatasaray, Süper Lig'de 5 maçta 11 gol atarken, kalesinde ise sadece 3 gol gördü. Okan Buruk yönetimindeki Cimbom, son dönemde elde ettiği sonuçlarla dikkat çekiyor. Aslan, Süper Lig'de son 14 maçta 11 galibiyet alırken, sadece 1 yenilgi aldı. 2 maçtan da beraberlikle ayrıldı. 18 resmi maçta yenilgi yüzü görmeyen Galatasaray, adeta yenilmez bir armadaya dönüştü.

SADECE 1 MAĞLUBİYET
2
22 MAÇTA BÜYÜK BAŞARI

Son 22 resmi maçta 17 galibiyet elde eden Sarı-Kırmızılılar, 1 kez kaybederken, 4 maçta da rakipleriyle yenişemedi. Galatasaray, bu sezon oynadığı 12 resmi maçta 9 galibiyet, 3 beraberlik aldı.

22 MAÇTA BÜYÜK BAŞARI
1
CİMBOM 14'E 4 ÜSTÜN DURUMDA

Galatasaray'ın, Süper Lig'de deplasman maçlarında da rakiplerine üstünlüğü bulunuyor. Sarı-Kırmızılı lar, İstanbulspor'a konuk olarak çıktığı maçların 14'ünü kazanırken, 5'inde berabere kaldı ve 4'ünü yitirdi.

CİMBOM 14'E 4 ÜSTÜN DURUMDA