Arama Logo

Galatasaray'da Victor Nelsson kararını verdi!
6
VICTOR NELSSON'DAN KARAR

Şampiyonluk kutlamaları sırasında ailesine hakaretler edildiğini belirten ve sosyal medya hesabından, "Yazıklar olsun" diye bir paylaşım yapan Victor Nelsson, takımdaki geleceğine ilişkin de net bir karar aldı.

VICTOR NELSSON'DAN KARAR
5
YAŞANANLAR SONRASI KARAR

Galatasaray'da Victor Nelsson şoku yaşanıyor. Şampiyonluk kutlamalarının olduğu gece yaşananlar, Danimarkalı oyuncunun geleceğine ilişkin de bir karar almasına neden oldu.

YAŞANANLAR SONRASI KARAR
4
TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Danimarkalı futbolcu kutlamaların sabahında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Kutlamalar sırasında aileme hakaret eden ve saldıran Galatasaray taraftarları, yazıklar olsun size, utanın” ifadelerini kullandı. Futbolcular tek tek podyuma kendi seçtikleri şarkılarla çıkarken, Nelsson’un herhangi bir şarkı da seçmediği, ailesinin de tribünden aşağıya hiç inmediği öğrenildi.

TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
3
AYRILIK KARARI ALDI!

Victor Nelsson’la Galatasaray’ın yolları şampiyonluk kutlamalarının ardından ayrılacak gibi görünüyor. Çok öfkeli olduğu belirtilen Nelsson, dün sabah erken saatlerde Danimarka’ya gitti. 25 yaşındaki savunmacının, sakinleştikten sonra bir açıklama yapacağı bildirildi.

AYRILIK KARARI ALDI!
2
TEKLİFLER BU KEZ DEĞERLENDİRİLECEK

Yaşanan gelişmeler sonrası taraflar artık geri dönüşün zor olduğunu dile getiriyor. Önceki iki yaz transfer döneminde de Galatasaray’dan ayrılmak isteyen Nelsson’a bu kez gelecek tüm teklifler değerlendirilecek. Sarı- Kırmızılı oyuncuyla İspanyol kulübü Sevilla yakından ilgileniyordu.

TEKLİFLER BU KEZ DEĞERLENDİRİLECEK
1
NELSSON KRİZİNİN SEBEBİ

Tüm bu yaşananlar sonrası Nelsson'un isyanının perde arkası ortaya çıktı. Danimarkalı stoper, dev organizasyonun ardından taraftarlara sert çıktı. Sarı-kırmızılılarda futbolcular teker teker taraftarı selamladı. Danimarkalı savunmacı Victor Nelsson ise sahaya çıkarken herhangi bir şarkı tercih etmedi. Victor Nelsson'un, Galatasaray taraftarıyla baş başa olmak için şarkı seçiminde bulunmadığı öğrenildi. Danimarkalı futbolcu sahaya gelirken tribünlerde uzun süre adına tezahürat yapıldı. Galatasaray'da Victor Nelsson'un ailesi, diğer futbolcularda olduğu gibi sahaya gelmedi. Victor Nelsson'un ailesinin tribünde olduğu öğrenildi. Tecrübeli savunma oyuncusu, kutlamaların ardından taraftarlara ateş püskürdü. Şampiyonluk kutlamaları sırasında ailesine saldırı olduğunu iddia eden Victor Nelsson sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

NELSSON KRİZİNİN SEBEBİ