Arama Logo

Galatasaray'a tarihi gelir!
6
GALATASARAY'A DEV GELİR

Galatasaray, bu sezon play-off turundan katılacağı UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalması durumunda kasasına tarihi bir gelir koyabilir.

GALATASARAY'A DEV GELİR
5
KURA 5 AĞUSTOS'TA

Şampiyonlar Ligi’nde play-off turunda kuralar 5 Ağustos 2024 tarihinde çekilecek. Play-off turunda ilk maçlar 20-21 Ağustos, ikinci maçlar ise 27-28 Ağustos tarihinde oynanacak. Play-off turunda 14 takım mücadele edecek ve 7 takım Şampiyonlar Ligi gruplarına adını yazacak.

KURA 5 AĞUSTOS'TA
4
UEFA'DAN GELİR DEĞİŞİKLİĞİ

UEFA, ayak bastı parasını 15.5 milyon Euro’dan 27 milyon Euro’ya, galibiyet primini 2.8 milyon Euro’dan 3.4 milyon Euro’ya, beraberlik primini de 900 bin Euro’dan 1.7 milyon Euro’ya çıkardı.

UEFA'DAN GELİR DEĞİŞİKLİĞİ
3
YENİ FORMATTA MAÇLAR

Galatasaray, play-off turunu geçmesi halinde kurayla belirlenecek 8 farklı takıma karşı 4’ü içeride 4’ü dışarıda olmak üzere 8 maça çıkacak. İlk 8’e girenler son 16 turuna kalacak, sonraki 16 takım arasında play-off oynayacak ve kazanan 8 takım da bir üst tura yükselecek.

YENİ FORMATTA MAÇLAR
2
50 MİLYON EURO
Yani Galatasaray’ın bu sistemde son 16’ya kalana kadar 10 maç oynama ihtimali de var. Sarı-kırmızılı yönetim bu müthiş gelir fırsatını kesinlikle kaçırmak istemiyor. Çünkü Galatasaray'ın 50 milyon Euro veya daha üzerinde yani 1.7 milyar Lira gibi bir para kazanma ihtimali bulunuyor.
50 MİLYON EURO
1
HEDEF YİNE GRUPLAR
Galatasaray Yönetimi, ağustos ayında oynanacak olan play-off turu gelmeden kadrosunu yıldızlarla güçlendirip üst üste ikinci kez Şampiyonlar Ligi’ne katılmasının hesaplarını yapıyor. [Fanatik]
HEDEF YİNE GRUPLAR