Arama Logo

Fernando Santos: "Bir daha tekrarlayamayız"
9
FERNANDO SANTOS'UN AÇIKLAMALARI

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Konyaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. İşte Santos'un sözleri...

FERNANDO SANTOS'UN AÇIKLAMALARI
8
"25 DAKİKA SAHADA YOKTUK"
"İlk 25 dakika sahada yoktuk. Rakibimize topu verdik, çok geride savunduk, topu kullanamadık... 25'ten sonra biraz daha önde basmaya başladık. Topu da daha iyi kullanmaya başladık."
\
7
"BİR DAHA TEKRARLAYAMAYIZ"
"Devre arası oyuncularımla konuştum ve ikinci yarıda bu durumu değiştirdik. Rakibimizi kalemize yaklaştırmadık, hak ettiğimiz bir galibiyet oldu. İlk 25 dakikadaki oyunu bir daha tekrarlayamayız. Doğru yaptıklarımızı geliştirmek zorundayız."
\
6
"BÜTÜN TAKIMLA İLGİLİ"
"Adaptasyon ile ilgili bir durum değildi ilk 25 dakikadaki oyun. Agresif değildik, bir takım olarak oynayamadık. Yeni oyuncular ile ilgili değil bütün takım ile ilgili bir sorun vardı ilk 25 dakikada."
\
5
BASIN TOPLANTISI

Portekizli teknik adam, Tüpraş Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Karşılaşmaya istedikleri gibi başlayamadıklarını belirten Santos, "İlk 25 dakikada maça çok kötü başladık. Berbattık. Sahada yoktuk. Agresif değildik. Topu kullanamadık. Rakip sahaya yerleşemedik. 25. dakikadan sonra toparlanmaya başladık." ifadelerini kullandı.

BASIN TOPLANTISI
4
"FARKLI BİR HAVADA GİRDİK"

İkinci yarıda istediklerini sahaya yansıttıklarını aktaran Fernando Santos, "İkinci yarıya farklı bir havada girdik. Topu döndürmeye başladık. Önde bastık. Daha agresiftik. Gerekenleri yaptık. İyi fırsatlar yakaladık. İlk 25 dakikadaki performansımızı bir daha tekrarlamamalıyız. Beşiktaş böyle oynayamaz. Bunu kabul edemem. Değiştirmeliyiz. Daha yüksek tempoda ve ikinci yarıdaki gibi oynamalıyız. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldığımıza inanıyorum." şeklinde görüş belirtti.

\
3
"DOMİNE ETMEK ZORUNDAYIZ"

Beşiktaş'ın iç sahada ve deplasmanda oyunu kontrol etmesi gerektiğini vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, "Beşiktaş asla kontra atak yapacak bir takım değil. Oyunu domine etmek zorundayız. Bunu yapabilmek için çalışmalıyız. Göreve başlayalı 40-45 gün oldu. Tüm takımın beraber olduğu idmanları bu hafta yapmaya başladık. Ofansif olarak zorlanıyoruz. En kısa sürede çözeceğiz. Organize ataklarımızı geliştireceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

\
2
"NECİP HARİKA OYNUYOR"

Fernando Santos, ara transfer döneminde kadroya dahil edilen Joe Worrall'ın bu maçta yedek kalmasıyla ilgili bir soruyu, "Necip Uysal harika oynuyor. İnanılmaz bir profesyonel. Worrall'ın oynamamasının sebebi Necip'in suçu. Çünkü Necip takımın en iyilerinden biri." şeklinde yanıtladı.

\
1
VINCENT ABOUBAKAR AÇIKLAMASI

Portekizli teknik adam, 72 gün sonra siyah-beyazlı formayla maça çıkan Vincent Aboubakar ile ilgili de, "Aboubakar idmanlarda iyi çalışıyor. Yetenekli bir oyuncu. Takıma faydalı olacağına inanıyorum." görüşlerini paylaştı.

VINCENT ABOUBAKAR AÇIKLAMASI