Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe takım otobüsü mutlu: "Çiçek gibiyiz"
14
FENERBAHÇE TAKIM OTOBÜSÜ MUTLU!

Fenerbahçeli futbolcular, 5-1 kazandıkları Gençlerbirliği maçı sonrası Fenerbahçe YouTube Katıl'a açıklamalarda bulundu. İşte Fenerbahçeli futbolcuların sözleri...

13
Diego Perotti

Bir oyuncu için goller atmak çok önemli. Çok mutluluk verici. Önemli olan 3 puanın gelmesi. Maç berabereyken golümü attım ve oyunun kontrolünü aldık. Milli maç arasından önceki kötü sonuçtan sonra bizim için bu skor çok iyi oldu. Kazanmak çok önemliydi. Milli aradan önce mağlup olarak ligdeki konumumuzu kaybetmiştik. Bol gollü bir galibiyet oldu, takımın özgüveni yerine geldi. Penaltıyı normalde Sosa atmalıydı, bana bıraktı. Bu çok güzel, çok önemli. Böyle devam edeceğiz. (29 penaltıda 28 gol, tek kaçan penaltısı direkten) Bu penaltılar için çalışıyorum. Antrenmanlardan sonra kalecilerle penaltı çalışıyoruz. Bu nedenle kalecilerle ilişkim de çok iyi. Daha iyi atmaya çalışıyorum sürekli.

12
Mauricio Lemos

Fenerbahçe, sosyal medya sayfasına bakıyorum sürekli. Paylaşımdaki müziği gördüm, çok beğendim. Çok mutluyuz. 3 puan önemliydi. Deplasmanda böyle kazanmak takımı olumlu yönde etkiledi. Aslında Sosa'nın gollerinde bahsetmek lazım. Diego Perotti de çok kaliteli goller attı. Devam etmesini umuyorum. Rübik küple uğraşıyorum. Ligin ilk yarısı bitmeden bitirmeyi umuyorum.

11
Jose Sosa

İlk golüm, şans golüydü. İkincisi FBTV'nin şansına oldu. Üçüncüsü annemin doğum günüydü, onun şansınaydı. Onların da yardımı oldu. Güzel bir gol oldu. En önemli şey burada 3 puan alıp evimize mutlu dönmek...

10
Papiss Cisse

Kazanmak her zaman keyifli. 3 puan almak önemli, mutluluk verici. Zaten kulübün hedefi her zaman galip gelmek. Biz de bugün 3 puan aldık. Milli aradan sonra bu şekilde geri dönmek önemli. 5 golle geri dönmek bizim için harika oldu.

9
Dimitris Pelkas

Çok mutluyum, Fenerbahçe kazandı! 3 puan mutluluk verici. Konya maçından sonra bu galibiyet önemliydi. Bu şekilde devam etmeliyiz. İki asist yaptım ama en önemlisi Fenerbahçe'nin kazanması. Çok fazla gol attık.

8
Marcel Tisserand

Bizim için gerçekten çok önemliydi bu maç. Aradan sonra iyi dönmeliydik. Bugün 5 gol attık. Maalesef, gol yedik. Genel olarak sağlam bir görüntü sergiledik. Takımımız hem geride, hem ortada, hem ileride çok güçlüydü. Biraz yorgunluk var tüm takımda. Çok fazla oyuncu milli takımdaydı. Biz bu şekilde, mutlu mutlu devam etmek istiyoruz.

7
Ömer Faruk Beyaz

Skor gerçekten çok iyiydi. Oyuna girince çok mutlu oldum. Uzun zaman olmuştu. Güzel bir his. Mutlu bir şekilde eve dönüyoruz.

6
Gürkan Başkan

Ömer'in oyuna girmesi mutlu etti. Ankara'nın onun için ayrı bir yeri var. Galip geldiğimiz için mutluyuz. İnşallah mutlu mutlu devam edeceğiz. Bu kadar kaliteli bir kadronun içerisinde yer bulmak beni çok mutlu ediyor.

5
Mert Hakan Yandaş

Maçtan önce Sadık, 'Mert gol atacak' dedi. 20-25 kişi, çevremdeki insanlar da, Emre Ağabey de gol atmamı istedi. Beni çok ittiler. Oynayan oynamayan herkesin sevinci ortaydı. Allah da nasip etti, gol attım. Bizim takımın en büyük özelliği, birliktelik. Oynayan oynamayan herkes birbirini destekliyor. Ozan da konuşurken rahat bırakmıyor, alttan ayağımı kırdı. Gol atmak, Ozan Tufan'ın hep yaptığı iş. Buna artık şaşırmamak lazım. Ben göremedim Ozan'ın golünü, ben kankomla sarılıyordum, Sadık'la. Sarılırken golü kaçırdık. Şimdi tekrarını izledim. Yine fırsatçılık yapmış kardeşim.

4
Sadık Çiftpınar

Maçtan önce Mert Hakan ve Serdar Aziz'e 'İkinizden biri gol atacak' dedim. Onlara tavsiyem, benle çok iyi geçinsinler. Çok sevindim. Takım adına da, onun adına da sevindim. Güzel bir galibiyetti. Derbi öncesi ihtiyaçtı bu galibiyet. Ozan'ı da tebrik ediyorum. Yarım saatte 1 gol attı Ozan. Demek 90 dakika oynasa hat-trick yapacak kardeşim.

3
Ozan Tufan

Önce Caner Ağabey konuşacak, önce Caner Erkin konuşacak. Ayıp olur ondan önce konuşursam...

2
Caner Erkin

Artık farklı galibiyetler de almamız lazım. Takımın kalitesi bunu hak ediyor. Mert'in, Ozan'ın gol atması önemli. Sosa ve Perotti kardeşlerime de tebrikler. Papiss ama çok şeydi, maçtan sonra çok mutsuzdu. '5 tane gol attık ama ben gol atamadım' diyordu. Tabii bu işin şakası. Herkesin gol atması, istemesi güzel bir şey. Bu birliktelik de skora yansıması ve dediğimiz gibi her zaman birlikte sevineceğiz, birlikte üzüleceğiz. Onun için bu birlikteliği sonuna kadar sürdürmemiz lazım.

1
Ozan Tufan

Golden önce bak şimdi, golden önce güzel bir skor aldık. Mert kardeşim açılışı yaptık. Kendim atmış gibi sevindim. Ben atınca, o da öyle sevindi. Diğer gollerde de öyle. Bu bizim bir takım olduğumuzu gösterir. Gerçekten kenetlenmiş, iyi olmuş bir takımız. Biz çok iyi ısındık. Sağolsun Zeki Hoca ısındırdı. Caner Ağabey'i ısınmaya çağırıyoruz, gelmiyor. Atmış kolları arkasına oturuyor şişmiş bir şekilde. Tecrübesi yeter ama Caner Ağabey'in, tecrübesi yeter! Çiçek gibi takım olduk.