Arama Logo

Fenerbahçe'de ortak aday: Mourinho
9
FENERBAHÇE'DE TEKNİK DİREKTÖR BORSASI

Süper Lig’de sezonun sona ermesinin ardından Fenerbahçe’de yeni gündem teknik direktör oldu. Ali Koç ve Aziz Yıldırım, İsmail Kartal ile devam etmeye sıcak bakmazken, iki başkan adayı da listenin başına Jose Mourinho’yu yazdı. Vincenzo Montella ve Stefano Pioli’nin de gündemde olduğu öğrenildi.

FENERBAHÇE'DE TEKNİK DİREKTÖR BORSASI
8
FENERBAHÇE'DE GÜNDEM HOCA

Trendyol Süper Lig’de sezonu Galatasaray’ın ardından ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe’de gelecek sezon adına yeni gündem teknik direktör oldu.

FENERBAHÇE'DE GÜNDEM HOCA
7
BAŞKAN ADAYLARI

30-31 Mayıs tarihlerinde (Yeterli çoğunluk sağlanırsa, sağlanamazsa 8-9 Haziran) yapılacak genel kurulda sarı-lacivertli camia yeni başkanını seçecek. Şu anda mevcut başkan Ali Koç ve daha önce Fenerbahçe’de başkanlık yapmış olan Aziz Yıldırım adaylığını açıklamıştı.

BAŞKAN ADAYLARI
6
YOLA DEVAM EDİLMEYECEK

Kim seçilirse seçilsin, İsmail Kartal ile devam etmek istemediği öğrenildi. Kaçan şampiyonlukta verdiği hatalı kararlarla başrolü oynadığı düşünülen tecrübeli teknik adam ile yollar ayrılacak.

YOLA DEVAM EDİLMEYECEK
5
İKİ İSMİN DE LİSTESİNDE

Aziz Yıldırım daha önce yaptığı açıklamalarda seçilmesi halinde Jose Mourinho’yu getireceğini ifade ederken, Ali Koç’un da listesindeki ilk ismin Portekizli teknik adam olduğu bildirildi.

İKİ İSMİN DE LİSTESİNDE
4
İMKANLAR SEFERBER EDİLECEK

Hem Ali Koç, hem de Aziz Yıldırım, Mourinho için tüm imkanlarını seferber edecek. Ancak iki adayın da son tercihi Jose Mourinho olmayacak. Ali Koç, Branco ile devam edeceklerini açıklamasının ardından hoca için diğer alternatifleri de masaya yatıracak.

İMKANLAR SEFERBER EDİLECEK
3
LİSTEDEKİ DİĞER ADAYLAR

Aziz Yıldırım cephesi de Portekizli teknik adamla anlaşma sağlanamaması halinde diğer isimlere yönelecek. Mourinho dışında iki tarafında listesinde şu anda A Milli Takım Teknik Direktörlüğünü yapan Vincenzo Montella ve Stefano Pioli’nin de olduğu öğrenildi. [Milliyet]

LİSTEDEKİ DİĞER ADAYLAR
2
AZİZ YILDIRIM NE DEDİ?

Pazartesi günü bazı kongre üyeleriyle bir araya gelen Aziz Yıldırım, "Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve getireceğiz." dedi.

AZİZ YILDIRIM NE DEDİ?
1
"KALİTELİ OYUNCU ALACAĞIM"

Aziz Yıldırım, "Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim." sözlerini sarf etti.

\