Arama Logo

Fenerbahçe'de 8 veda!
6
FENERBAHÇE'DE YAPRAK DÖKÜMÜ

Birçok istatistiği tarihe gömen, 1 mağlubiyet alırken, 99 gol atıp, 99 puan toplamasına rağmen sezonu eli boş kapatan Fenerbahçe’de yaprak dökümü…

FENERBAHÇE'DE YAPRAK DÖKÜMÜ
5
İLK VEDA GERÇEKLEŞTİ

Sarı lacivertlilerde sözleşmesi sona eren Joshua King ile yollar ayrıldı. Norveçli futbolcu, sarı-lacivertli taraftarlara veda etti. Serdar Dursun’la da yollar ayrılacak. Leonardo Bonucci kariyerini noktaladı, Çağlar da Atletico Madrid’e dönüyor.

İLK VEDA GERÇEKLEŞTİ
4
DEVAM EDİLMEYECEK İSİMLER

Sözleşmeleri devam etmesine rağmen Ryan Kent, Miha Zajc, Luan Peres ve Serdar Aziz ile de vedalaşılacak. Bunların yanı sıra sözleşmeleri biten Michy Batshuayi ile Mert Hakan Yandaş’ın durumu yapılacak görüşmeler sonrası netlik kazanacak.

DEVAM EDİLMEYECEK İSİMLER
3
TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLECEK

Ferdi Kadıoğlu ve Sebastian Szymanski’ye gelen tekliflerin değerlendirilmesi, Dzeko’nun da kariyerine Arap yarımadasında devam etmesi bekleniyor.

TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLECEK
2
GERİ DÖNECEK İSİMLER

Kiralık sözleşmelerini tamamlayıp geri dönecek Joao Pedro, Miguel Crespo, Samet Akaydın, Omar Fayed, Emre Mor, Emir Ortakaya, Bartuğ Elmaz, Umut Nayir, Tiago Çukur ve Jin Ho Ho da takımda düşünülmüyor.

GERİ DÖNECEK İSİMLER
1
İSMAİL KARTAL YOL AYRIMINDA

Tarihin en iyi performansına imza atan İsmail Kartal da yol ayrımında. Başkan Ali Koç’la bir araya gelip rapor sunacak tecrübeli teknik adam, "Kararı başkanımız verecek" sözleriyle istifayı düşünmediğini ortaya koydu. Ancak Ali Koç, Kartal’dan memnun olsa da yönetim kadrosu ve oyuncuların çoğunun hoca değişikliğinden yana olması sebebiyle ayrılık gerçekleşecek. Koç’un başkanlığı Aziz Yıldırım’a kaptırması hâlinde de Kartal’la devam ihtimali yok. [Türkiye]

İSMAİL KARTAL YOL AYRIMINDA