Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı'dan G.Saray ibra, F.Bahçe kongre ve Beşiktaş yorumu

Süper Lig'de şampiyonluk yarışı devam ederken, Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'la ilgili flaş açıklamalar yaptı. İşte Fatih Altaylı'nın sözleri....
18

"TALİSCA’YA BU PARAYI VERMEM"

- Beşiktaş sizce Talisca’yı almalı mı?
Beşiktaş’ın bundan sonraki hedeflerine ve Talisca’nın fiyatına bağlı. Fiyat galiba 21 milyon Euro. Alırsa Türkiye’de bir takımın transfer ettiği en pahalı oyuncu olur. Ben kulüp yöneticisi olsam bu parayı Talisca’ya vermem. Ama Oğuzhan’ı iyi fiyata satarlarsa olabilir.
17

"FATİH TERİM VE ALBAYRAK FAKTÖRÜ"

Galatasaray, Trabzonspor’u yenerek önemli bir virajı döndü...
Trabzon maçı Galatasaray’ın bu sezon en iyi futbolu oynadığı maç oldu. Müthiş bir ilk yarı oynadılar. Maçın genelinde de çok iyiydiler. Gomis gününde olsaydı skor başka olurdu. Bu futbolla zor tökezler. Yeter ki böyle oynamaya bu arzulu futbola devam etsinler. Sahaya çıkarken takımın yüzüne bakın. Birkaç ay önce sahaya suratı asık çıkan takım, şimdi neşeyle çıkıyor. Bu da sonuca yansır, futbola yansır. Bunun 2 nedeni var; birincisi Fatih Terim, ikincisi Abdurrahim Albayrak.
16

"BEŞİKTAŞ'IN SORUNU GOL"

- Beşiktaş çok kötü oynadı ama kazandı. Sizce bu düşüş neden?
Beşiktaş’ın en büyük sorunu gol. İyi oynasa da gol atamıyor. Kötü oynasa da gol atamıyor. 3. şampiyonluğun peşinde koşan takım golcüsünü satarsa böyle olur. Wagner Love’dan performans alamazsa böyle olur. Quaresma’dan yoksun kalırsa iş iyice zor olur.