Sporx Extra Arama Logo

#EvdeKal dediğimiz bu günlerde telefonda sıkılmadan oynayacağınız 10 ücretsiz oyun!
11

10 ÜCRETSİZ MOBİL OYUN

Koronavirüs salgınının ülkemizde günden güne yayılmasıyla birlikte #EvdeKal dediğimiz günleri hep beraber başlattık. Evlerimizde bulunduğumuz bu süreç içerisinde telefonunuzdan oynayabileceğiniz 10 ücretsiz oyunu sizler için bir araya getirdik.
10

PES 2020

Mobil platformda internet bağlantısı ile gerçek zamanlı olarak oynanan eFootball PES 2020 Mobile Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Oyun, 50 milyondan fazla mobil oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediliyor.
9

NBA 2K MOBILE

NBA 2K Mobile Basketball, akıllı telefonunuzun rahatlığından NBA 2K'nın tüm heyecanını yaşayabileceğiniz bir 3D basketbol oyunudur. NBA 2K Mobile Basketball'taki kontrol sistemleri, PC'ler ve konsollar için önceki sürümlerle kıyaslandığında biraz basitleştirilmiştir. Solunuzdaki sanal joystick ile oynatıcınızın kontrolünü ele geçireceksiniz ve sağınızdaki tuşlarla topu paslayabiliyor, atabiliyor ve serbest atış gibi daha bir çok şeyi yapabiliyorsunuz. Özel bir etkinliğe veya diğer oyun modlarına katıldığınızda kontroller biraz değişir.
8

KAFA TOPU 2

Kafa Topu 2 ile online futbol heyecanı başlıyor! Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynamaya, şampiyonluğa uzanan basamakları tırmanıp efsane olarak anılmaya hazır mısın? Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı online futbol maçlarına katılabilirsin. Oyuncunu geliştirmek için çeşitli karakter ve aksesuar kombinasyonları toplama şansın var. Sahada stratejini geliştirmene yardımcı olacak 18 süper güç seçeneğin var. Facebook desteği sayesinde arkadaşlarını ekleyebilir ve birlikte maç yapabilirsiniz.
7

ASPHALT 9: LEGENDS

Gameloft’un sevilen yarış oyununun yeni versiyonu Asphalt 9’da, oyun resmen evrim geçiriyor ve yepyeni özellikler kullanıcılara sunuyor. HDR destekli grafikleri ile muhteşem görünen oyunda Ferrari, Porsche ve Lamborghini gibi devasa üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobiller bu oyunda sizleri bekliyor.
6

CALL OF DUTY: MOBILE

Ücretsiz olarak yayınlanan CoD: Mobile, konsol kalitesinde oyun deneyimi vadediyor. Arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz oyunda Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare’ın efsanevi haritaları yer alıyor. CoD: Mobile, diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi 100 oyuncu ile oynanıyor. 5v5 takımlar halinde katılabileceğiniz mücadelelerde bir de Zombi modu yer alıyor.
5

FORTNITE

Fortnite, oyuncuların dört kişiye kadar takım kurup sayısız görev yaptığı bir oyun. Fortnite, içerik açısından oldukça zengin olan ve kabaca "Left 4 Dead ile Minecraft karışımı" olarak tanımlanabilir. Oyunu bugün geldiği noktaya getiren BR moduysa Eylül ayında çıkış yaptı ve inanılmaz bir hızla gelişiyor, zenginleşiyor, büyüyor.
4

MOTORSPORT MANAGER 3

Playsport Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl yayınlanan Motorsport Manager Mobile 2’nin devamı olan, Motorsport Manager Mobile 3, ikinci oyuna kıyasla büyük iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor. 6 yeni şampiyona ile gelen oyunda ana hedefiniz, sıfırdan bir motor sporları imparatorluğu kurmak. Sürücüler kiralayarak arabalarınızı geliştirilebilir ve yeni teknolojilere yatırım yapabilirsiniz. Böylece yarış kazandıkça takımınız büyüyor.
3

SCORE HERO

Score! Hero’da oyuncular oluşturdukları karakteri dünya futbol sahnesinde yükseltmeye çalışıyor. Yine de, bu durumun oyunda sadece tek karakterin kontrol edilebildiği anlamına gelmediğini belirtmekte fayda var. Score! Hero’nun başlangıcında oyunculardan ekranda görülen futbolculardan birini seçmeleri isteniyor. Futbolcu seçiminin ardından oyuncular deneme/alıştırma şeklinde tanımlanabilecek bir dönemden geçiyorlar. Bu süreçte temel oyun kontrolleri hakkında bilgiler aktarılıyor. Denemenin tamamlanmasının ardından oyunculara farklı liglerdeki takımlardan teklifler geliyor ve takım seçiminin yapılmasının ardından hazırlık ve lig maçları süreci başlıyor.

2

PUBG

PUBG mobile, PlayerUnknown's Battlegrounds isimli mücadeleci First Person Shooter oyunun mobil versiyonu. Oyun, bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte. Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. Oyunda bir de zombi modu bulunmakta.
1

THE SILENT AGE

Dünya 40 yıl içinde yok olacak ve bunu durdurmak için karakterimizin bir şeyler yapması gerekiyor.