Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe-Kasımpaşa yorumu!
9
TOROĞLU'NDAN F.BAHÇE YORUMLARI
Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup ettiği maçı değerlendirdi.
8
NET PENALTI, GEREKSİZ HAREKET
Sezon başından beri VAR’ı konuşuyoruz ama bazılarının işine gelmiyor. VAR, adaleti dağıtmak için var, onun için geldi. İlk penaltıda hakem pozisyonu gördü, penaltıyı verdi. Bence de net penaltı. Kasımpaşalı oyuncunun diziyle yaptığı gereksiz bir hareket.
7
UZATMAYA GEREK YOK, PENALTI
İkinci penaltıda ortalık yangın yerine gördü. Hakem pozisyonu göremedi, biz gördük. Birkaç pozisyondan verdiler. VAR’ın burda ‘Ali Hoca penaltıyı çal’ demesi lazımdı. Hakem göremeyebilir ama net penaltı. Bunu uzatmaya gerek yok.
6
TAKIMLARIN PUANI DÜŞÜYOR
Ali Palabıyık ikinci penaltıyı göremedi, VAR’a gitti. Şimdi puanı mı düşecek? Bunlara söylenilenler devam etse belki de VAR’A gitmeyeceklerdi puanları düşecek diye. Takımların puanı düşüyor, hakemlerin puanı düşerse ne olur?
5
ZEKA TESTİNE YOLLAMAK LAZIM
Kasımpaşa’dan atılan oyuncuyu zeka testine yollamak isterim. Hakem VAR’a gitti, gördü. Sen VAR’ı gördün mü de hakeme itiraza gidiyorsun? Sen oyununa bak. Penaltıyı yaptıran oyuncunun zaten vücut dili penaltı olduğunu gösteriyor. Kasımpaşalı futbolcular arkadaşlarına sorsa ‘Penaltı’ diyecek.
4
GÜCÜ BİR YERE KADAR
Kasımpaşa bir takım. 10 kişi kaldığı zaman bile bir çekirdeği var. Fenerbahçe'de dikkatimi çeken üç oyuncu Altay, Serdar ve Gustavo. Gustavo bugün iyi mücadele etti ama gücü de bir yere kadar.
3
KRİTİK HAMLELER YAPTI

Hakikaten iyi işler yaptı. Serdar Aziz hem ileride hem defansta etkili işler yaptı. Altay da kritik yerlerde hamleler yaptı topa.

2
FENERBAHÇE DENGELİ DEĞİL
Fenerbahçe hızlı başlıyor ama sonra düşüyor. Dayanıklı takımlara karşı Fenerbahçe'nin işi zor. Çok hızlı hücuma çıkan bir takım ama henüz Fenerbahçe takımı dengeli değil. Ersun Yanal'ın kurguyu bırakıp işine dönmesi lazım.
1
DAHA TAKIM OLAMADI
Kasımpaşa takım, Fenerbahçe daha takım olamadı. Galatasaray takım olamadı, Beşiktaş da takım olamadı. Trabzon takım...