Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Beşiktaş psikolojik olarak bozacak"
9
ERMAN TOROĞLU'NDAN DERBİ YORUMLARI
Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Beşiktaş arasında oynanacak derbi maçına dair değerlendirmelerini A Spor'da paylaştı.
8
MENSAH'I MERAK EDİYORUM
Mensah'ı merak ediyorum. Beşiktaş'ta Mensah çok önemli, derbideki performansı nasıl olacak. Aşağı doğru mu gidecek, yukarı doğru mu gidecek?
7
STOPER OLMASI İYİDİR

Necip'in oynayacağı yer orta sahanın ortasıdır ama stoper oynaması, sağ bek, sol bek oynamasından iyidir.

6
PSİKOLOJİK OLARAK BOZACAK
Beşiktaş'ın ilk yapacağı iş, bozacak. Psikolojik olarak bozacaksın. O zaman daha da yüklenebilir Fenerbahçe. Çok enteresan bir maç izleyebiliriz.
5
LJAJIC ÖNEMSİZ
Fenerbahçe'de eksikler arasında 1,5 kişi etkili bence, Valencia ve Samatta. Beşiktaş'ta ise Dorukhan önemli, Ljajic'in zaten ne yaptığı belli değil, o önemsiz. Fenerbahçe 1,5 Adana, Beşiktaş 1 Adana.
4
VIDA'NIN NE YAPACAĞI BELLİ DEĞİL
Beşiktaş'ta eksiklerden Vida'nın da ne yapacağı belli değil. Bazen 95, bazen 05 yapıyor.
3
İYİ SİNYALLER VERİYOR

Konyaspor, Fenerbahçe'yi duman etti ama Fenerbahçe iyi sinyaller veriyor. Sergen Yalçın'ın ne yapacağı
önemli, o yüzden maçı tam kestiremiyorum.

2
MAÇTA PAPAZ YOK
Maçı papazlardan biri idare etmiyor, onlardan birinin idare etmemesi enteresan. Cesaretle maça verdiler, ben de vermelerinden yanayım. Gördüğünü çalsın, bu maçla hakemi kaybetmezler. Diğerleri neler yapıyor, bir şey olmaz. Futbolcular üzerine gidip oynamaya kalkarlarsa hakem nasıl reaksiyon gösterecek, onu merak ediyorum.
1
HAKEM ACIMAMALI
Hakemin acımaması lazım, acırsa, acınacak hale düşer. Atılacaksa at. Seni ezerse, yarın bir gün hep ezilirsin. Futbolcu hakemi hakem yapar. Konuşur futbolcu, bu adam iyi adam, dik durdu der. Dik durursan, yırtarsın.