Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu: "Ben imzayı gönülden attım"
10
EMRE BELÖZOĞLU'NDAN YORUMLAR
Fenerbahçe sportif direktörü Emre Belözoğlu, Azerbaycan'da canlı yayına telefonla katılarak CBC Sport'ta açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...
9
AZERBAYCAN'IN YANINDAYIZ
Türkiye Azerbaycan'dır, Azerbaycan Türkiye'dir bizim için, acıyı da mutluluğu da paylaşırız. Hep dualarımızla ve desteğimizle Azerbaycan'ın yanındayız.
8
HAYALİM AVRUPA'YA GÖNDERMEK
En büyük hayalim Fenerbahçe'nin başarılı olması ve tabii ki Türk evlatlarımızın burada başarılı olduktan sonra Avrupa'da Türkiye'yi temsil edebilmesi. Sportif Direktör olarak en büyük hedefim bu.
7
ZATEN GÖNÜLDEN BAĞLIYIM

Biz ilk günden itibaren başkanımızla beraber çalıştık. Ben zaten Fenerbahçe'ye gönülden bağlıyım, bunu başkan da biliyordu. En son transfer dönemi bittikten sonra imza atacağımızı aramızda konuşmuştuk.

6
FORMALİTE BİR İMZAYDI
O gün de formalite bir imza atıldı. Ben zaten Fenerbahçe'ye gönülden imzamı sezon biter bitmez atmıştım.
5
PANDEMİ VE KÖTÜ GİDİŞAT
Futboldan kopmak kolay olmuyor fakat son sene hem pandeminin olması ve biraz da takımımızın iyi gitmemesi, beni yönetimsel bir görev alma konusunda da motive etti.
4
HAYATIN GERÇEKLERİ VAR
Şu anki konumumundan memnunum. Futbolu bırakmak kolay değildi ama hayatın da gerçekleri var. En büyük amacım ve arzum Fenerbahçe'nin başarısı için çalışmak.
3
AZERBAYCAN'I DA TAKİP EDİYORUZ
Scout ekibinde Azerbaycan'dan sorumlu arkadaşlarımız var, bana raporlar gönderiyorlar. Bizim kan bağımız olduğu için her zaman gözümüz orada da olacak.
2
KARABAĞ'DA MAÇ YAPMAK İSTERİZ
İnşallah, bir an önce Karabağ, Ermeni işgalinden kurtulduktan sonra biz bir organizasyonun içinde olmak isteriz. Orada futbol oynamak bizim için büyük keyif olur.
1
EN İYİSİ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM

Fenerbahçe kulübünde yeni bir göreve başladım. Burada da en iyisi için mücadele edeceğim. Azerbaycan halkının da dualarına ihtiyacımız var.