Arama Logo

Dursun Özbek: "Asıl kutlama Konya'da"
8
DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA!

Galatasaray'da yeniden başkan seçilen Dursun Özbek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA!
7
ÜYELERE TEŞEKKÜR

"Değerli Galatasaraylılar, bugün burada Galatasarayımızın geleceği için iradesini gösteren üyelerimize candan teşekkür ediyorum. Ekibimde yer alan tüm arkadaşlarıma ve çalışanlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte her zaman yanımda olan sevgili eşime, kardeşime ve aileme teşekkür ediyorum."

ÜYELERE TEŞEKKÜR
6
"ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

"Değerli Galasaraylılar, çok önemli bir maçımız var. Asıl kutlamalarımız Konya'da olacak. Orada şampiyon olacağız. İnşallah 24. şampiyonluğumuz alacağız."

\
5
"BİLEĞİMİZİ BÜKEMEZLER"

"Biz camiayı mutlu ettik ki böyle bir oy miktarı oldu. İnşallah bu sevgi iklimi devam eder. Böyle devam ederse Galatasaray'ın bileğini kimse bükemez."

\
4
YAKIŞAN BİR SEÇİM OLDU"

"Galatasaray'ın demokrasisine yakışan bir seçim yapıldı. Galatasaray'ın değerleri vardır. Bu değerleri her zaman korumuştur. Onun da etkisiyle başarı çizgisini her zaman yukarı çekmiştir. Galatasaray'ın büyüklüğü, değerleri her şeyin üzerindedir. Bizim yapmamız gereken bu barışı ve sevgi ortamını aynen devam ettirmektir. Bu iklimde başarılar peş peşe geliyor. Yarın çok önemli bir maçımız var. İnşallah Konya'dan şampiyonluk zaferiyle dönmek istiyoruz."

YAKIŞAN BİR SEÇİM OLDU\
3
"DAHA ÜSTÜNDE BİR HİZMET OLACAK"

"Oy farkı önemli değil. Bu seçimlerin kaybı olmaz. Seçilen her yönetim Galatasaray değerlerine bağlı olarak aynı hizmeti verecektir. Ben bizi seçen üyelere şunu söylemek istiyorum; bundan sonra verdiğimiz hizmetin daha üstünde bir hizmet vereceğimize söz veriyorum."

\
2
"OYUNCULAR SÖZ VERDİ"

"Hepsiyle konuştum, beni tebrik ettiler. Bütün günümüzü Florya'da oyuncularla birlikte geçirdik. Moralleri zaten yüksekti. Her zaman Galatasaray'a yakışır şekilde mücadele edeceklerinin sözlerini verdiler. Onlara buradan selam gönderiyorum. İnşallah zaferle döneceğiz."

\
1
"BİZDE BÖLÜNME OLMAZ"

Galatasaray bir bütündür. Seçimlerle bölünmez. Süheyl de benim kardeşimdir. Her şey Galatasaray içindir.

\