Arama Logo

Bilal Meşe: "İyi ki Aboubakar var!"
5
BİLAL MEŞE'DEN YORUMLAR

Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe, Beşiktaş'ın Konyaspor'u deplasmanda 2-0 mağlup ettiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

BİLAL MEŞE'DEN YORUMLAR
4
"SEN BEŞİKTAŞ'SIN!"

Yahu arkadaş, sen Beşiktaş’sın, şampiyonluğa oynayacaksın, ama kişisel olarak kaygılıyım! O forma ağırdır, asırlık ötesidir. Onun içine giriyorsan, varını-yoğunu ortaya koyacaksın. Teknik direktör kimi oynatır, kimi yedek bırakır, zerre kadar beni ilgilendirmiyor. Paranızı-pulunuzu tıkır tıkır alıyorsunuz, ama futbol oynamaya gelince...

\
3
"TAKIM TEKLİYOR!"

"Diyeceksiniz ki, “Beşiktaş kazandı”. Doğru... Ancak kaygılarım var. Niye mi? Bakın, rakip on kişi kalmış, bırakın vites yükseltmeyi, tekliyor, arkadaş tekliyor! Koca Kartal, fark atma yerine skoru koruma adına, ayağa paslarla zamana oynar mı?"

\
2
"İYİ Kİ ABOUBAKAR VAR"

"İyi ki Aboubakar var, adam tepeden - tırnağa golcü, verin topu ona, gerisine karışmayın. Doğru dürüst pas alamıyor, kendisi yaratıyor adeta! Bunun adı bireysel beceridir, lami cimi yok!"

\
1
"TARAFTARA İHTİYACI VAR"
Dileriz bu olumsuz tablo Konferans Ligi’nde Lugano maçına yansımalar yapmaz, taraftarını tedirgin eden o kötü futbolundan uzaklaşır. Kuşkusuz Lugano karşılaşmasında taraftarın büyük desteğine gereksinimi var Kartal’ın... Alınacak üç puan inanıyorum ki ligdeki zirve yarışına da müthiş katkılar sağlayacaktır.
\