Arama Logo

Beşiktaş'ta 10 ayrılık kapıda!..




11
BEŞİKTAŞ'TA İKİ AYRILIK
Kadrosunda ciddi bir revizasyona gitmeyi planlayan Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman ve ekibi, kadroda birçok isim ile yollarını ayıracak. Öncelikli olarak oyuncu satışından gelir elde etmeyi planlayan Orman'ın hedeflerini de belirledi. Önce Tosic sonra Talisca veda etmişti.
BEŞİKTAŞ'TA İKİ AYRILIK
10
Atiba
Dusko Tosic ve Anderson Talisca ile yollarını ayıran Beşiktaş’ta, sözleşmesi biten Atiba Hutchinson’un da bavullarını topladığı ortaya çıktı. Kanadalı oyuncunun, siyah-beyazlı yönetimle bir süredir yaptığı görüşmelerden sonuç alamayınca, Göztepe’nin teklifini kabul ettiği aktarıldı. Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna’nın çok istediği Atiba’nın birkaç gün içerisinde İzmir ekibiyle masaya oturacağı bildirildi. Beşiktaş’ın maç başı teklifini geri çeviren 35 yaşındaki başarılı futbolcunun, Göztepe’ye 1+1 yıllık imza atması bekleniyor.
Atiba
9
Mitrovic

Beşiktaş'tan bu sezon Club Brugge'e kiralanan Hırvat futbolcu için 4 milyon euro bonservis bedeli belirlendi ve Mitro'nun sezon sonunda siyah-beyazlı formaya veda etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Mitrovic
8
Lens

Beşiktaş'ın bonservisini satın aldığı Hollandalı futbolcunun, yıldızı bir türlü Beşiktaş taraftarıyla barışmadı. Beşiktaş'ta yakaladığı şansları da iyi değerlendiremeyen Lens için sezon sonu opsiyonları arasında Çin ve Katar da yer alıyor.

Lens
7
Negredo

Beşiktaş'ta performansıyla hayal kırıklığı yaratan İspanyol futbolcu, değerini bulması durumunda sezon sonu vedalaşılacak isimler arasında gösteriliyor. Negredo için ara transfer döneminde de bazı İspanyol takımları devredeydi.

Negredo
6
Vagner Love

Beşiktaş'ın Alanyaspor'dan büyük umutlar ile transfer ettiği ancak siyah-beyazlı forma altında hayal kırıklığı yaratan Vagner Love'un sezon sonunda Brezilya Ligi'ne transferi bekleniyor.

Vagner Love
5
Oğuzhan

Beşiktaş'ın yeni sözleşme yaptığını Oğuzhan için transfer stratejisi hazırlanıyor. Beşiktaş'ın Cenk Tosun'dan sonraki en büyük satış potansiyelleri arasında gösterilen Oğuzhan için 25 milyon euroluk bonservis bedeli belirlendi.

Oğuzhan
4
Boyko

Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e kiraladığı Boyko'nun sezon sonunda da Ukrayna'da kalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Boyko
3
Adriano

Beşikta'ın vedalaşması ve yaşına rağmen satış potansiyeli bulunan isimlerden biri de Adriano. Sezon sonunda Çin'e transferi beklenen Adriano'dan Beşiktaş, 5 milyon euroluk bir gelir bekliyor.

Adriano
2
Quaresma

Sezon sonunda Beşiktaş'a veda etmesine kesin gözüyle bakılan Quaresma'nın Çin ya da Katar Ligi'nde transferi bekleniyor. Beşiktaş, Quaresma'da 7 milyon euroya yakın bir bonservis bedeli bekliyor.

Quaresma
1
Mustafa Pektemek

Beşiktaş'ın sezon sonunda vedalaşacağı isimlerden biri de Mustafa Pektemek. Süper Lig'den birçok takımın talip olduğunu Pektemek için son sözü Güneş söyleyecek.

Mustafa Pektemek