Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaşlı futbolculardan Ahmet Nur Çebi'ye şampiyonluk sözü

Galatasaray derbisi öncesi takımı ziyaret eden Başkan Çebi “Her futbolseverin gönlünde zaten şampiyon oldunuz. Artık iş sadece bunu resmileştirmeye kaldı. Bana söz verin” dedi. Oyuncular tesisleri inletti: Şampiyonluk bizim, söz başkanım!
6
ÇEBİ'DEN FUTBOLCULARA MORAL

Beşiktaş'ta yaklaşan derbi öncesi tüm camia kenetlenirken, Başkan Ahmet Nur Çebi de takım üzerindeki motivasyon turlarını artırdı. Sık sık Ümraniye'ye giderek antrenmanları izleyen ve oyunculara moral veren başkan, dün de yine iş başındaydı.

5
ŞAMPİYONLUK SÖZÜ ALDI

Antrenman sonrası, teknik heyet ve oyunculara kısa bir konuşma yapan Beşiktaş'ın 1 numarası, oyunculardan şampiyonluk sözü aldı.

4
"RAKİPLER BİLE BİZİM HAK ETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYOR"

Başkan Ahmet Nur Çebi, "Bu sezon gösterdiğiniz performans tüm Beşiktaşlıların göğsünü kabarttı. Rakip takımların taraftarları bile bizim şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyor" diyerek konuşmasına başladı.

3
"ŞAMPİYONLUK SÖZÜ İSTİYORUM!"

Futbolculardan derbiyi kazanmalarını isteyen Çebi, şöyle devam etti: "Her futbolseverin gönlünde zaten şampiyon oldunuz. Artık iş sadece bunu resmileştirmeye kaldı. Bizi bu ligde yenecek takım yok. Galatasaray'ı da yenin, işi bitirelim. Sizden tüm Beşiktaşlılar için şampiyonluk sözü istiyorum. Bu sözü bana veriyor musunuz?"

2
"SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM"

Başkanın bu sözleri sonrası tesisler coşkulu sloganlar ile inlerken siyah-beyazlı oyuncular başta kaptan Atiba olmak üzere "Bu arma için, emeklerimiz, Beşiktaş camiası için şampiyonluğu alacağız. Söz veriyoruz" diyerek yemin ettiler.

1
SERGEN YALÇIN'LA MİNİ ZİRVE

Çebi'nin bu konuşma sonrası Sergen Yalçın'la da takımın durumu hakkında kısa bir konuşma yaptığı bildirildi.