Arama Logo

Beşiktaş ve Fenerbahçe'de hedef: Mourinho
8
FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ

Roma'dan ocak ayında ayrılan Jose Mourinho'nun Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündemindeki yeri sıcaklığını koruyor.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ
7
İLK AÇIKLAMA YILDIRIM'DAN

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, adaylığını açıkladığı sırada yaptığı açıklamada Portekizli teknik adam ile görüşme yaptıklarını söylemişti.

İLK AÇIKLAMA YILDIRIM'DAN
6
BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

Beşiktaş'ta ise ikinci başkan Hüseyin Yücel, Hatayspor karşılaşmasının ardından, "Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'da, Jose Mourinho ile görüştüm. Kendisini Beşiktaş'ta görmek istediğimi söyledim. Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu dile getirdim. Jose Mourinho, teklif sonrası bir değerlendirme yapacağını, Beşiktaş'ı takip edeceğini ve geri dönüş yapacağını dile getirdi. Mourinho, bir süre sonra geri dönüş yaptı ve gelmeyi kabul etti. Önümüzdeki hafta İtalya'da yeniden görüşme yapacağım. Beşiktaş'ta çalışmak istediğini söyledi." demişti.

BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI
5
"MOURINHO İLE GÖRÜŞTÜK"

Yücel, "Jose Mourinho'nun ücretini ben karşılayacağım. 15 Milyon € maaş yalan haber! 10 Milyon € altı olacak! Sponsorlarla birlikte ücreti ben karşılayacağım! Talisca'yı mı istersin, Jose Mourinho'yu mu? Siz söyleyin! Bir ay önce Jose Mourinho ile İstanbul'da bir otelde görüştük! İstanbul'a getirdik, evet! Evet!" sözlerini sarf etmişti.

\
4
"BEŞİKTAŞ'IN ÖYLE GÜCÜ YOK"

Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın Mourinho ile görüştüğünü açıklamasının ardından ise, "Mourinho ile yüz yüze 2 saat konuştuk. Beşiktaş 7 milyon euro diyormuş, üstüne 5 de ben veriyim 12'ye anlaşsınlar. Ben rahmetle andığım Süleyman Seba'yla başkanlık yaptım, yanlış yapıyorlar. Ayıp olur. Buradan Sayın Başkan Hasan Arat'a da söylüyorum; 7 milyona getirebiliyorsa biz aradan çekilelim ama bıraksınlar bu işleri. Beşiktaş'ın böyle bir gücü yok. Birbirimize saygılı olacağız. Varsa böyle bir bütçeleri biz çekiliriz problem değil. Mourinho'ya da söyleriz 'Anlaşmışsın' diye. İstanbul2a reklam filmi için çekimlere geldi. Mourinho bana söyledi; 'Beşiktaş'ta 2 kişi geldi onlarla epey sohbet ettik spor üzerine' diye. Bunlardan biri de Hasan Arat'mış. Gereksiz şey yapıyorlar." şeklinde konuşmuştu.

\
3
"UMUYORUM GELECEĞİM"

Aziz Yıldırım, son olarak 24 Mayıs Cuma günü, "Kızım, Mourinho ile görüntülü konuşurken, 'Benim hayalim senin Fenerbahçe'ye gelmen' dedi. Mourinho ise 'Umuyorum geleceğim' dedi." sözlerini sarf etti.

\
2
BEŞİKTAŞ MAÇINI İZLEDİ

Sabah'ta yer alan habere göre, Beşiktaş yönetimi cumartesi günü bir araya gelecek. Toplantıda ana gündem maddesinin teknik direktör konusu olması bekleniyor. Siyah-beyazlılarda İkinci Başkan Hüseyin Yücel'in açıkladığı Jose Mourinho dışında hoca adayları arasında Sergen Yalçın, Şenol Güneş ve Nuri Şahin de yer alıyor. Portekizli teknik adamın, Trabzonspor ile oynanan kupa finalini izlediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ MAÇINI İZLEDİ
1
MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Fenerbahçe cephesi ve Beşiktaş'tan bu açıklamalar gelirken Jose Mourinho da geleceğine dair bir açıklama yaptı. Portekizli teknik adam, "Kariyerimin sonuna doğru milli takımın başına geçmek istiyorum." diye konuştu.

MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI