Arama Logo

Beşiktaş'ta röportaj tartışması!
8
SALİH UÇAN'DAN FLAŞ SÖZLER

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Salih Uçan, takımdan ayrılabileceğinin sinyalini verirken eski ve yeni yönetimlere sitem etti.

SALİH UÇAN'DAN FLAŞ SÖZLER
7
KARŞILIKLI AÇIKLAMA
Salih Uçan, daha sonra Hürriyet gazetesinde hakkındaki röportajı yalanladı. Röportaja imza atan ismail Er de Salih Uçan'ı yalanladı. İşte yaşananlar...
KARŞILIKLI AÇIKLAMA
6
İŞTE O RÖPORTAJ

Kasımpaşa ile oynanan sezonun son maçı sonrası Hürriyet’e konuşan 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, mukavele yenileme konusunda Hasan Arat yönetiminden net bir adım gelmediğini söyledi.

İŞTE O RÖPORTAJ
5
"PARA DEĞİL ADALET!"

Salih Uçan, "Kimse yanlış anlamasın, eski başkan Ahmet Nur Çebi’den de, şimdiki yönetimden de kesinlikle bir para talebim olmadı. Sadece adaletli bir gelir dağılımı olması gerektiğini belirttim. Konyaspor’dan aldıkları Amir Hadziahmetovic’e yılda 1 milyon 200 bin Euro verdiler. 'Ben, 250 bin Euro’ya oynuyorum’ dedim. Hepsi bu..." diye konuştu.

\
4
"GİRİŞİMDE BULUNMADILAR"

Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağının belirsiz olduğunu söyleyen Salih Uçan, "Bugüne dek ayrılmayı hiç düşünmedim fakat sezon bitmesine rağmen hiçbir yönetici kalmam konusunda bir girişimde bulunmadı" dedi.

\
3
BEŞİKTAŞ PERFORMANSI

2021 Temmuz’da Beşiktaş'a transfer edilen Salih, Beşiktaş formasıyla 85 maça çıkıp 8 gol, 14 asist üretti.

BEŞİKTAŞ PERFORMANSI
2
TARAFTARA TEŞEKKÜR
Salih Uçan, Beşiktaş yönetimine sitem ederken, taraftarlara, kendisine verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.
TARAFTARA TEŞEKKÜR
1
RÖPORTAJI YALANLADI

30 yaşındaki futbolcu, daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla hakkındaki röportajı yalanladı. Salih Uçan, "Kamuoyunun bilgisine, bugün Hürriyet Gazetesi'nde, "Salih Uçan içini döktü" başlığıyla yer alan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Kimseye herhangi bir özel röportaj vermedim." ifadelerini kullandı. Hürriyet gazetesinde söz konusu röportaja imza atan İsmail Er ise Salih Uçan'ın bu açıklamasının ardından, "Kasımpaşa maçı sonrasında Salih Uçan soyunma odası çıkışında yaptığımız sohbet sırasında 2 gazeteci daha bulunuyordu. Onlar da sohbete tanık oldu. Haberde yer alan ifadelerin tamamı, Salih Uçan'ın sarf ettiği sözler. Kendisi "Bu sözlerimi yazmayın" demediği için haberleştirmenin önünde herhangi bir etik engel bulunmamaktadır. Saygıyla" paylaşımında bulundu.

RÖPORTAJI YALANLADI