Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta mesaj: "Hakem etki etti, biz şampiyon olacağız"
6
EMRE KOCADAĞ KONUŞTU
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Galatasaray'a deplasmanda 3-1 yenildikleri karşılaşmanın sonrasında açıklamalarda bulundu ve maçın hakemi Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi.
5
"CÜNEYT ÇAKIR ETKİ ETTİ"
Cüneyt Çakır'ın kararları maça etki etti. 3. gole direkt etki etti Cüneyt Çakır. Bazen topu rakip sahaya taşımak istersiniz ama yanlış verilen fauller, korneri aut olarak görmeler gol şansınızı etkiler.
4
"YEDEK KULÜBESİNDEN ETKİLENDİ"
Cüneyt Çakır'ın form düşüklüğünün artarak devam ettiğini gördük. Galatasaray yedek kulübesinin etkisi altında kaldığını biz tribünden gözlemledik.
3
ABOUBAKAR NİYE OYNAMIYOR?
Aboubakar'ın sözleşme nedeniyle oynamadığını düşünmüyorum ve öyle değil. Son tetkikte MR'da sorun çıktı ve oyuncu da bunu söylüyorsa, başka şeyler aramamız abes olur. Aboubakar ağrısının geçtiğini hissettiği an sahada olacak, fizyoterapist eşliğinde devam ediyor. MR'ı tamamen temiz olsa, Sağlık Kurulu oynamasında engel yok dese ve oynamasa bu olabilir ama öyle bir şey yok. Biz Aboubakar olmadan da goller atıp maç kazandık, tek oyuncuya bunu bağlamanın anlamı yok.
2
"BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
Sezon başından bu yana işi hak ederek buraya getirdik. Her şeye, herkese rağmen buraya geldik. Nasip böyleymiş, son 2 maça kaldı, benim hiçbir endişem yok, taraftarın da endişesi olmasın. Bizim maçlarımızı kaybedeceğimiz çok konuşuluyor, planlar, hesaplar yapılıyor ama rakiplerimiz de bu ligden takımlarla oynuyor, onlar da çantada keklik değil. Sahaya çıkacaklardır, mücadeleyi vereceklerdir. Bize 4 puan yetiyor, rakipler puan kaybederse daha az puanla da şampiyon olabiliriz, bizim hedefimiz 6 puan almak.
1
"BİZ HEP GÜÇLENEREK ÇIKTIK"
Biz bu tarz maçlardan güçlenerek çıktık, tüm lig öyle geçti. Hatay, Rize maçları öncesinde de Beşiktaş kaybedecek dendi, maçlar gayet keyifli geçti, hem iyi oynandı, hem Beşiktaş kazandı. Bugünkü maç Galatasaray - Beşiktaş maçı ve iki takımın da 3 neticeyi aldığı maçlar.