Arama Logo

Beşiktaş'ta Aubameyang heyecanı!

Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için kolları sıvayan Beşiktaş, çok konuşulacak bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar, Marsilya'dan ayrılması gündem olan Pierre-Emerick Aubameyang'ı kadrosuna katmak için geri sayıma geçti. Öte yandan Gabonlu golcüden Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandıran bir hareket geldi. İşte detaylar...
6
BEŞİKTAŞ'TA SÜRPRİZ GELİŞME

Beşiktaş Futbol Direktörü Samet Aybaba'nın menajerleri Ümraniye'ye sokmadığı iddia edilse de Pierre-Emerick Aubameyang ismi menajerler tarafından yönetimin önüne konuldu.

BEŞİKTAŞ'TA SÜRPRİZ GELİŞME
5
BU SEZON AUBAMEYANG

Marsilya'nın hayal kırıklığı yaratan sezonunun dikkat çeken oyuncularından biri olarak kabul edilen Pierre Emerick Aubameyang'ın (34 yaşında, bu sezon L1'de 34 maça çıktı ve 17 gol attı) Haziran 2026'ya kadar sözleşmesi bulunuyor.

BU SEZON AUBAMEYANG
4
YOLLAR AYRILABİLİR

Marsilya kulübü buna rağmen Gabonlu oyuncu ile yollarını ayırabilir.

YOLLAR AYRILABİLİR
3
ARAP TAKIMLARININ GÖZDESİ

Aubameyang ile Serie A, MLS Suudi Pro Ligi ve Türkiye'den takımlar ilgileniyor. Geçtiğimiz yıl Suudi takımların ilgisini çeken Aubameyang, Ortadoğu'da yüksek bir popüleriteye sahip.

ARAP TAKIMLARININ GÖZDESİ
2
TARAFTARI HEYECANLANDIRAN HAREKET

Öte yandan, Marsilya'nın golcü futbolcusu Aubameyang, Twitter'da Beşiktaş'ın Guti imza töreninin videosunu beğendi. Aubameyang'ın Beşiktaş videosunu beğenmesi, sosyal medyada gündem yarattı.

TARAFTARI HEYECANLANDIRAN HAREKET
1
PİYASA DEĞERİ 65-70 MİLYON EURO

Aubemeyang'ın piyasa değerinin 65-70 milyon Euro civarında olduğu tahmin ediliyor. (Sabah)

PİYASA DEĞERİ 65-70 MİLYON EURO