Arama Logo

Aziz Yıldırım: "Mourinho'yu İstanbul'a getiriyorum"
12
AZİZ YILDIRIM'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Ankara'da katıdığı programda önemli açıklamalarda bulundu. İşte Aziz Yıldırım'ın o açıklamaları...
AZİZ YILDIRIM'DAN AÇIKLAMALAR
11
"KULÜBÜ İNCELETTİLER"

"Aday olan bir arkadaş 500 imza topladı diye kulübün her şeyini incelettiler, demokrasi diye bunu yaptılar ama yanlış yaptılar."

\
10
"FENERBAHÇE'YE ZARAR VERECEKSİN"

"Sayın başkan; 'Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacaklar' dedi. Bunu söyledikten sonra Fenerbahçe'yi ne kadar severseniz sevin, ayrılmanız gerekirdi. Çünkü Fenerbahçe'ye zarar vereceksiniz."

\
9
"BİZ KİMSENİN ADAMI DEĞİLİZ"
"Fenerbahçe, siyaset üstüdür. Sadece Kadıköy'ün değil, Türkiye'nin takımıdır. Fenerbahçe üst kimliktir, hepimiz bu çatı altında kavga etmeden Fenerbahçe'nin başarısı için mücadele ederiz. Biz, Fenerbahçe'de kimlik sorununun yaratılmaması için 'Fenerbahçe üst kimliktir' dedik. Biz Fenerbahçeliler kimsenin adamı değiliz, biz Fenerbahçeliyiz."
\
8
"FENERBAHÇE BU ÜLKENİN MİHENK TAŞI"
“Fenerbahçe bu ülkenin mihenk taşıdır. Hepimizin tek sevgisi vardır, o da vatandır. Bu vatana kimler hizmet ediyorsa onlara saygı göstereceğiz. Onlar da bize saygı gösterir. Bu vatanı oluşturan bir kurumda Fenerbahçe'dir.”
\
7
"DEVLET BİZE KAYIPLARIMIZI VERMELİDİR"
"Devleti ve hükümeti ayırmamız lazım. Mücadele edeceksek devletle değil, hükümetle etmeliyiz. Onlar da gelip geçicidir. 2011'de bize yapılan kumpas için manevi kayıplarımızı kimse geri veremez ama maddi kayıplarımızı devlet bize vermeye mecburdur."
\
6
"MOURINHO HAFTAYA GELECEK"
"Mourinho'yla ben ve Önder Bey 2 saat konuştuk. Şartlarda anlaştık gelmesi yönünde. Sonra arkadaşlarımız menajeriyle görüştü. Bir sistemde anlaştık. Mourinho'yla cumartesi İngiltere'de konuşacağız. Anlaşma tam biterse problem yok. Tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho'yu İstanbul'a getireceğim. Transferi Mourinho'yla konuşmadan bir şey diyemem. O çalışıyor. Ondan isim alırsak açıklama yaparken söylerim."
\
5
"STADYUMU BÜYÜTECEĞİZ"
"Stadyumu büyüteceğiz. Bu stadyum böyle olacak, 60 bin kapasite olacak. Kale arkaları 5'er bin kapasite artışına gidecek. Çatı 3 metre havaya kaldırılacak. Proje bu, inşallah 2 yıl içinde de tamamen bitireceğiz ama yapılırken maçlar oynanmaya devam edecek."
\
4
"1.5 MİLYAR ALACAĞI VAR"
"Ali Koç diyor ki; ‘Benim Fenerbahçe’den alacağım yok'. Elimdeki kitapçıkta, açıklanan dosyada Ali Koç’un 1.5 milyar alacağı gözüküyor. Öyle 'Alacağım yok' demek falanı geçin. O zaman hibe edin o parayı!"
\
3
"ŞAMPİYONLUK İÇİN GELİYORUM"
"Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için geliyorum! "
\
2
"HAKEMLE, FEDERASYONLA KAYIP YAŞAMAYACAĞIZ"
"Fenerbahçe şampiyon olacak, başka çıkışı yok! Önümüzde ne federasyon, ne hakemler, ne iç güç, ne dış güç kimse duramaz! Fenerbahçe büyük camiadır. Öyle hakemle, federasyonla kayıp yaşamayacağız inşallah."
\
1
"MOURINHO İMZAYI ATTI
"Jose Mourinho'nun gelmeme durumu yok. Biz 3 yıllığına geliyoruz, 3 yıllığına hocamız da Mourinho'dur. Mourinho 2 sene için geliyor. Şampiyon olursak 2 sene sonra uzatırız. Mourinho gelecek."
\