Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman'dan Galatasaray-Kayserispor yorumları
7
AYHAN AKMAN'IN YORUMLARI
Süper Lig'de Galatasaray ile Hes Kablo Kayserispor'un 1-1 berabere kaldığı maçı Ayhan Akman değerlendirdi. İşte Ayhan Akman'ın yorumları...
6
ADALETLİ SKOR DEĞİL
Enteresan bir maç oldu. Galatasaray her şeyi yaptı. Özellikle ilk yarıda çok büyük fark yapabilirdi ama 1-1 bitti. Önemli bir kayıp. Şampiyonluk yolunda içerde oynadığı bir maçta ligin en kötü oynayan takımlarından birine takıldı Galatasaray. Adaletli bir skor değil ama futbolu güzelleştiren şey de bu.
5
FİŞİ ÇEKEMEZSENİZ...
Galatasaray çok fazla eksikle çıktı ama bu bir mazeret olmadı. Ancak futbolun adaleti, bu kadar kaçırırsanız, fişi çekemezseniz, rakip de gelir bir tane atar. 
4
İLK YARIDA 5, 6 ATABİLİRDİ
Galatasaray ilk yarıda her anlamda iyi oynadı. Taylan Antalyalı'yı çok beğendim. Emre Kılınç iyiydi, Emre Akbaba fena oynamadı. Galatasaray ilk yarıda 5, 6 atabilirdi. 
3
70'TEN SONRA EKSİK KALDI
Bu maçı 70'ten sonra değerlendirmek lazım. Galatasaray bu kısımda eksik kaldı. Müthiş bir ilk yarı, futbolun adaletsizliği, rakip bir gol buluyor ve enerji ile oynamaya başlıyor. 
2
ŞOK OLDU, STRES YAŞADI
Galatasaray golü yedikten sonra çok olmuştur, panik yaşanmıştır. Oyuncuların ayakları titremiştir. Hücum olarak da alternatifsiz kalmış durumdasın. Şok bir gol stres yarattı. 
1
DARMADUMAN EDER
Galatasaray adına son 15-20 dakika doğru oynanmadı. Hiç beklemediğiniz anda gol yemek zordur. Uzaktan bir gol sizi darmaduman eder. Galatasaray da bunu yaşadı.