Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Bu skor reaksiyondur"
8
AYHAN AKMAN: "BU SKOR REAKSİYONDUR"

Ayhan Akman, Galatasaray'ın Çaykur Rizespor'u 4-0 mağlup ettiği mücadeleyi TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında değerlendirdi.

7
"G.SARAY BU KEZ GOLLERİ BULDU"

Kayserispor maçının ilk yarısının aynısını izledik. Galatasaray bu kez golleri buldu. İki maç arasındaki tek fark, Galatasaray'ın pozisyonları değerlendirmesi. Rizespor tehdit olamadı.

6
"BÖYLE OLURSA FARKA KOŞAR"

Rizespor, Galatasaray'ın oynamasına müsaade etti. Oynamasına müsaade edilen, topa sahip olmasını bilen ve oyuna hükmeden bir Galatasaray, pozisyonları da bulup değerlendirirse farka koşar.

5
"BAŞKANIN SÖZLERİ ETKİLEDİ"

Rizespor maçları Galatasaray için daha farklı havada gelişiyor. Başkanın açıklamaları da maçı Galatasaraylı oyuncular için başka bir noktaya çevirdi. Bu anlamda bir reaksiyon gösterdiler. Bu tip sözler, oyuncular ve camialar üzerinde pozitif sahaya yansıdığı zaman böyle skorlar olur.

Hasan Kartal ne demişti: "Galatasaray ile takımımızı karşılaştırdığımızda biz bir tık yukarıdayız"

4
"MBAYE DIAGNE HAT-TRICK"

Galatasaray her bölümüyle üstün oynadı. Öne çıkan isimler oldu. Diagne penaltıdan da olsa hat-trick yaptı.

3
"TAYLAN BIRAKTIĞI YERDEN"

Taylan bıraktığı yerden devam ediyor. Sezon başından beri çok iyi performans sergiliyor.

2
"FEGHOULI KLASINI GÖSTERİYOR"

Feghouli'yi biraz daha merkezde oynatıyor. Daha değişik bir alanda ama Feghouli klasını gösterdi. Feghouli bu takımın bir parçası. Oynamadığı zaman da bunu söylüyorduk.

1
"MARCAO VE DONK ÇOK İYİ İKİLİ"

Marcao geride yine çok iyi. Donk ile beraber çok iyi ikililer. Ayakları çok iyi. Galatasaray'ın oyun kurmasında da, geçişlerde çok faydası oluyor. İkinci golün başlangıcında Marcao'dan oyun kuruldu.