Arama Logo

Ali Koç'tan flaş açıklamalar!
50
ALİ KOÇ'TAN FLAŞ SÖZLER!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.
49
LİGDEN ÇEKİLME SÖZLERİ
"Ligden çekilme falan saçma sapan laflar. Öyle bir şey yok! Selahattin Baki'nin dediği gibi 'Biz bu ligi şampiyon bitireceğiz' mi diyeceğiz yada 'Yeter artık sınırı aştınız, biz maça çıkmıyoruz' mu diyeceğiz."
48
"LİGDEN ÇEKİLMEYİ OYLADIK"
"Biz bunu oyladık dün. Bunu illa Konya maçında da yapmak zorunda değiliz. Böyle devam ederse, başka maçta da devam ederiz. 11'e 3 devam kararı çıktı. Ben 3'ten biriydim. Artık yeter!"
47
"BU SEZONU FEDA ETMEKTİR"
"Maça çıkıp 1 dakika kalıp sahadan ayrılmak, bu sezonu feda etmek demektir ama inanın geleceğimiz için çok önemli bir adımdır."
46
"ORGANİZE KÖTÜLÜK"
"Adana Demirspor maçında yaşananlar organize kötülüktür. Dünyada 6 sezon içinde son haftada 3 şampiyonluk kaçıran kaç takım vardır? Bence yoktur. Dünyada kaç takım ülkesini hedef almış bir terör örgütü tarafından saldırıya uğramıştır? Dünyada kaç takımın otobüsüne silahlı saldırı yapılmıştır? Hala faili meçhul, Türkiye Cumhuriyeti'nin ayıbıdır bu! Belki hayatta bile değil bu insanlar artık. Son cümlemi not edin."
45
"HANGİ CAMİA KALDIRABİLİR"
"12 Mayıs'ta stadımız ve taraftarlarımız gaza boğuldu. Türkiye Kupası'nı kazandıktan sonra polislere 'Ne oldu, gaz sıkmadınız?' dedim. Pişkin pişkin, 'Biz organik gaz sıkıyoruz' dediler. Bu kadar travmayı hangi camia kaldırabilir?"
44
"ONLAR DA BU İŞİN İÇİNDE
"Bu terör örgütüyle tek mücadele eden takım biziz. Hiçbir hükumet, devlet bunlara ses çıkarmıyorsa demek ki onlar da bu işin içindedir."
43
"BAŞKANLIĞIMI ORTAYA KOYMAYA HAZIRIM"
"Bundan sonra Fenerbahçe Başkanı olarak bir soru soracağım siz üyelerimize; Artık figüran mı olacağız yoksa futbolun temizlenmesi adına bu günlerden feragat mi edeceğiz. Buna karar vereceğiz. Ben kendi başkanlığımı ortaya koymaya hazırım.
42
"SAVAŞACAK MIYIZ"
"Biz 'Kupa sizin, lig bizim' kafasını görmüş bir camiayız. Sonuna kadar savaşacak mıyız?"
41
"BU CAMİAYI KATLETDİYORSUNUZ!"
"Siz bu camiayı ciddiye almıyorsunuz, yeri geliyor katlediyorsunuz, yeri geliyor ısıra ısıra yiyorsunuz."
40
"NEREYE KADAR BU ŞEKİLDE?"
"Nereye kadar bu şekide devam edebiliriz sorgulanmalı. Fenerbahçe'nin olmadığı Türkiye Ligi, Türkiye Ligi değildir.  Rakip takım ne diyor, 'Biz her yerdeyiz' diyor. Biz her yerde değiliz, doğrunun yanındayız. 20 senedir TFF'nin içine yuvalanmadık, kendimize çalışan bir medya ordusu yaratmadık, yaratmayız da."
39
"PİSLİK YAPMAYI BİLMİYORUZ"
"O kadar pişkinler ki; herkese saldırıyorlar Fenerbahçeli diye. TFF Başkanı Galatasaraylı... Biz pislik yapmayı bilmiyoruz, öğrenmek de istemiyoruz."
38
"KENETLENMEMİZ LAZIM"
"Tüm taraftarlarımızdan ricam, sezon bitene kadar sonuna kadar kenetlenmemiz lazım. Biz bunları yaşıyoruz, bir tane camianın büyüğü çıkıp konuşmuyor. 18 sene başkanvekilliği yapmış, sonra TFF Başkanı olmuş kişi bizi şikeyle ima ediyor. Bir kişi çıkıp konuşmyor."
37
"DURSUN ÖZBEK'E TEŞEKKÜR
"Sayın Dursun Özbek'e teşekkür ediyorum. Oğlumla ilgili sağ olsun aradı, ilgilendi. Gazetede yazdığı gibi, merak edilecek bir şey yok, sadece bileği kırıldı. Cuma akşamı da maçtaydı"
36
"BİR TANE YÜZÜMÜZ VAR"
"Bizim bir tane yüzümüz var. Biz içi-dışı aynı olan bir kulübüz. Şampiyonluk adayları arasında en çok kırmızı gören takımız. Ne yönetim ne hoca kimse sesini çıkarmadı. Dolayısıyla öyle 'bağırıyorsunuz, çağırıyorsunuz' gibi bir durum yok. Bunu özellikle medyadaki bir takım lehine çalışan arkadaşlara söylüyorum."
35
"BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA"
"Şu an bir dönüm noktasındayız. Bir maç üzerinden değerlendirme yapmayacağız. Adana Demirspor maçı bardağı taşıran son damla oldu."
34
"HEP ŞUBAT'TA OPERASYON"
"Bize yapılan operasyonlar hep şubat ayında yapılıyor. Hakem ve VAR'ın kritik pozisyonda kabul edilemez hakem hatalarının yaşandığı başka kaç maç vardır, bilmiyorum."
33
"5 PUANA ETKİ EDİLDİ"
"Sivasspor-Galatasaray maçı 3 puan, Adana Demirspor-Fenerbahçe maçı 2 puan. Şampiyonluk yolunda 5 puana etki edildi."