Sporx Extra Arama Logo

Ali Gültiken: "Sergen, alnından öpmüştür!"
7
GÜLTİKEN'DEN YORUMLAR
TRT Spor yorumcusu Ali Gültiken, Beşiktaş'ın Başakşehir'i 3-2 mağlup ettiği maçı yorumladı.
6
"KRİZDEN BÜYÜK FIRSAT"
Beşiktaş, bu yokluklar içerisinde kendisine bir başarı hikayesi yazdı. Krizlerin büyük takımlar için büyük fırsatlardır. Büyük kazanımlar olur. Beşiktaş, bu performansıyla müthiş bir örnek temsil etti buna.
5
"ATİBA: VAR OĞLU VAR, HER YERDE!"
Atiba'yı bir lider olarak ayrı bir yere koymak lazım. Sahanın yıldızı. Müthiş bir oyuncu. Sahanın her yerinde. Savunmada var, hücumda var, kaptanlığında var, liderliğinde var, sahanın içinde üreticilikte var, var oğlu var. Sahanın yerinde var. Skora etki eden bir oyuncu. 6 numara pozisyonu için inanılmaz işler yapıyor. Gelişimi inanılmaz bir şekilde Beşiktaş'a devam ediyor.
4
"UTKU 3 PUANI GETİRDİ"
Beşiktaş, Utku'yu kazandı. Çok güzel bir gece oldu. Çok güvendiği bir kalecidir. Hep sıkıntılı dönemlerde oynama imkanı oldu. Bu akşam, bu zor şartlarda 3 puanı getirdi. 2-3 tane inanılmaz kurtarışı var. Bu maçta Başakşehir azımsanmayacak pozisyonlar buldu.
3
"BEŞİKTAŞ İÇİN EN ÖNEMLİ GÜNDÜ"
Oyun coşkusu vardı. Kriz içerisinde var olabilme mücadelesi verdiler. Bugün, Beşiktaş'ın lig macerası adına en önemli günüydü. Hepsi farkındaydı. Kaybedilebilecek 3 puan Beşiktaş'ı bambaşka bir noktaya götürdü. Kariyerleri itibarıyla çok zorlu bir döneme girerlerdi.
2
"BEŞİKTAŞ ÖZEL OYUNCULAR KAZANDI"
Oyun başlangıcı çok baskılıydı. Beşiktaş hükmederek başladı. Oyun inisiyatifini ilk 45'te hiç bırakmadı. Dorukhan çok coşkuluydu, inanılmaz bir arzu ve istek. Rıdvan'ı da ayrı bir yere koyuyorum. Beşiktaş, bazı özel oyuncularını kazandı.
1
"SERGEN HOCA ALNINDAN ÖPMÜŞTÜR"
Necip'i de Sergen Hoca alnından öpmüştür. Demba Ba gibi bir santrfor varken top düşürmeden, her topu alarak çok büyük fadayalar sağladı.