Arama Logo

Alex Teixeira, transfer müjdesini kendisi verdi!
7
ALEX TEIXEIRA'NIN GELECEĞİ GÜN

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın ve yönetici Emre Kocadağ ile Alex Teixeira’yı görüntülü arayan Josef de Souza kamerayı iki isme çevirip “Taraftar dahil herkes seni bekliyor” dedi.

6
CUMARTESİ GÜNÜ GELİYOR

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş’ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği Alex Teixeira cumartesi günü İstanbul’a geliyor.

5
FACETIME'DAN GÖRÜŞTÜLER

Önceki gün siyah beyazlıların teknik patronu Sergen Yalçın, futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ ve takımın başarılı yıldızı Josef de Souza facetime’den görüntülü telefon görüşmesi yaptığı Brezilyalı futbolcu, İstanbul’a adım atacağı tarihi bizzat açıkladı.

4
JOSEF YİNE BAŞ ROLDE

Transferin gündeme geldiği ilk andan itibaren adeta kulübün bir yöneticisi gibi hareket eden, vatandaşı ve yakın arkadaşı Teixeira’yı ikna etme çalışan Josef bu görüşmede de baş roldeydi.

3
"CUMARTESİ GÜNÜ İSTANBUL'DAYIM"

Görüntülü yapılan görüşmede kamerayı Sergen Yalçın ve Emre Kocadağ’a çeviren Brezilyalı futbolcu, “Taraftar dahil herkes seni bekliyor” diyerek Alex Teixeira’ya presini sürdürdü. Teixeira ise “Geliyorum, cumartesi günü İstanbul’dayım. Sabırsızlanıyorum. Burada antrenmanlarımı eksiksiz sürdürüyorum. Hazır olacağım” diyerek siyah beyazlılara müjdeyi verdi.

2
JOSEF'İN PRESİ SÜRÜYOR

Josef de Souza ise ülkesi Brezilya’da beraber tatil yaparken ‘Kartal pençesi’ hareketi yaptırdığı yakın arkadaşının Türkiye’ye gelmek için sabırsızlandığını belirtirken şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’de çok başarılı olacak. Çok başarılı bir kadroya sahibiz. Teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ın oyun sistemine uyan, dikine gidebilen ve şut atabilen önemli futbolcu. Cumartesi günü İstanbul’a gelecek olması bizleri sevindirdi. Her geçen gün Şampiyonlar Ligi için kadromuz güçleniyor.”

1
YILLIK 2.3 MİLYON EURO ALACAK

Beşiktaş’a imza atması beklenirken, Dubai’ye giderek yaptığı transfer görüşmelerinden sonuç alamayan Alex Teixeira’ya Beşiktaş’ın yıllık 2 milyon 300 bin Euro garanti ücret vereceği, ayrıca imza parası karşılığında da 900 bin Euro ödeme yapılacağı ifade edildi.