Sporx Extra Arama Logo

Metin Tekin: "Fenerbahçe artık 8 hafta kazanmalı"
10
METİN TEKİN'İN YORUMLARI
Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Yeni Malatyaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçı Metin Tekin değerlendirdi. İşte Metin Tekin'in yorumları...
9
CİDDİ BİR KAYIP
Fenerbahçe son 20 dakika pozisyon üretti baskıyı arttırdı ama 1-1 bitti. Beşiktaş'ın kazanmasının ardından beraberlik Fenerbahçe için ciddi kayıp. Fenerbahçe'de kulübeden bireysel olarak zengin oyuncular sahaya girdi. Skor sağlayamazsanız yarışta işiniz zorlaşır. Fenerbahçe şampiyonluk yarışında çok önemli 2 puan kaybı yaşadı.
8
BEŞİKTAŞ'TA HİÇ GÖRMEDİM
Beşiktaş'ta Josef ve Atiba'nın aynı anda oyundan çıktığına çok az şahit oldum. Fenerbahçe'de hem orta saha hem de hücum değişti. Fenerbahçe orta saha ile hücum arasındaki organizasyonu etkili şekilde yapamadı. 33. hafta oynandı, hala ideal oyuncu grubu yok.
7
GEÇEN SENE DE İYİ DEĞİLDİ
Bright Osayi-Samuel'in kafasında kale yok. Topla birlikte hızlı ileri gitmeye çalışıyor. Fenerbahçe'de öndeki 4'lü ya da 5'li bence iki senedir iyi değil. Geçen sene de beğenmiyordum.
6
F.BAHÇE İÇİN DEZAVANTAJ
Fenerbahçe hala oyun arıyor, Emre Belözoğlu da bunu söylüyor. Hala bir oyun aranması, Fenerbahçe için dezavantaj.
5
GERÇEKLER SAHADA
"Hadi oynuyoruz" demekle bir şeyler olmaz. Mücadele  etmeniz lazım, hırsınızı ortaya koymanız lazım. Takım olarak bir şeyler yapmanız lazım. İçerde konuşursunuz ama sahada işin gerçeği başlar.
4
KONYASPOR MAÇI 11'İYLE DE ÇIKTI
Fenerbahçe Konyaspor maçının 11'iyle Gençlerbirliği maçına çıktı ama 2-1 yenildi. Oyun gücünden söz edebilmek için süreklilik ve devamlılık gerekir. Konyaspor maçında oyunu tekrar edilebildiği zaman anlam kazanır.
3
ARTIK 8 HAFTA KAZANMALI
Fenerbahçe 8 hafta istediği oyunu oynasın, her maça farklı 11'le çıksın ama kazansın. Artık sadece kazanması lazım. Eğer bu seneden vazgeçtiyse, onu bilemem.
2
SEZON SONU SORMALI
Fenerbahçe kadroyla ilgili soruyu sezon sonu sormalı. 8 haftada nasıl şampiyon olurum sorusuna odaklanılmalı.
1
BEŞİKTAŞ VE G.SARAY'DAN AZ
Fenerbahçe, Beşiktaş'tan 10 gol, Galatasaray'dan 5 gol az atmış. Fenerbahçe'nin son haftalarda gol üretmekte eksik kalmış.