Haber Tarihi: 24 Ekim 2023 17:18 - Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2023 17:18

Exxen deneme üyeliğinde maç var mı? Exxen deneme üyeliğinden tek maç izlenir mi 2023?

Exxen Spor üyelik paketi ücretleri belli oldu. Exxen, yeni sezonun başlaması nedeniyle abonelik ücretine zam yaptı. ExxenSpor paketine de zam geldi. Galatasaray Molde maçı canlı olarak Exxen'de yayınlanacak. Peki, Exxen deneme üyeliğinde maç var mı? Exxen deneme üyeliğinden tek maç izlenir mi 2023?

Exxen deneme üyeliğinde maç var mı? Exxen deneme üyeliğinden tek maç izlenir mi 2023?
Abone Ol
Exxen Spor üyelik paketi ücretinin detayları belli oldu. Reklamlı ve reklamsız iki farkı paket seçimi sunan Exxen'in aylık ve yıllık Exxen Spor paketinin fiyatları 2023 yılı için açıklandı. Peki, Exxen üyelik paketleri fiyatları ne kadar, kaç TL? Deneme paketi ne kadar?
Şampiyonlar Liginin Türkiye'deki yayın hakları, Acun Ilıcalı'nın çevrim içi dizi ve film platformu Exxen'de bulunuyor. Maçları yakından takip etmek isteyen vatandaşların, Exxenspor aboneliği satın almaları gerekiyor. Ancak bu durum, bu karşılaşma için geçerli olmayacak. Galatasaray - Bayern Münih maçını canlı izlemek isteyenler Exxen'den şifresiz ve ücretsiz bir şekilde maç yayınına ulaşabilecek.
Galatasaray-Bayern Münih maçı Exxen'den nasıl canlı izlenir?

Adım #1: Buradan Exxen'in sayfasına ulaşın.

Adım #2: İsim ve e-posta adresinizi girin.
Adım #3: "Şimdi Üye Ol 10 Gün Bedava İzle" seçeneğine tıklayın.
Adım #4: Paket seçimi yapılan sayfada "Exxenspor"a tıklayın ve bir paket seçin.
Adım #5: Kredi kartı bilgilerinizi girin ve üyeliğinizi başlatın.
Önemli not:

Kredi kartı bilgilerinizi girecek olmanız, anında ödeme yapacağınızı düşündürebilir. Ancak bu doğru değil. Eğer bugün bir Exxenspor aboneliği açarsanız ödemeyi 03.11.2023 tarihinde yapacaksınız. Üyeliğinizi bu tarihten önce iptal etmeniz durumunda, kredi kartından herhangi bir ücret çekimi olmayacak. İşte bu sayede Galatasaray - Bayern Münih maçını şifresiz olarak izleyebileceksiniz.

EXXEN SPOR ÜYELİK PAKETİ ÜCRETİ 2023

2023 yılına zamlı bir giriş yapan Exxen, Mayıs ayında ise ikinci kez zamlandı. Yapılan zamlarında ardından en ucuz Exxen paketi 54 TL'ye kadar çıkmış durumda. Platformu reklamsız olarak tercih ettiğinizde ise fiyatlar 89.90 TL'ye kadar çıkıyor.Diğer yandan spor yayınları yapan Exxenspor'un fiyatları da geçtiğimiz dönemde önemli miktarda artış gösterdi. Son yapılan zamların ardından en uygun paket aylık 119 TL olurken, reklamsız aboneliğin fiyatı ise 169 TL'ye ulaştı.

Exxen kullanmayı bırakmak isteyenlerin büyük bölümü ne yapacağını bilmiyor. İşte Exxen üyelik iptali rehberi ve Exxen abonelik iptali işlemi!
EXXEN ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?

Reklamlı aylık paket – 64.90 TL

Reklamlı yıllık paket – Aylık 54 TL (Toplamda 648 TL)

Reklamsız aylık paket – 89.90 TL

Reklamsız yıllık paket – 74.90 TL (Toplamda 898.80 TL)

EXXENSPOR ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?

Reklamlı aylık paket – 144.90 TL

Reklamlı sezonluk paket – Aylık 119.90 (Toplamda 1.428 TL)

Reklamsız aylık paket – 169.90 TL

Reklamsız sezonluk paket – Aylık 139 TL (Toplamda 1.668 TL)
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


EXXEN HESABI NASIL AÇILIR? – EXXEN'E NASIL KAYIT OLUNUR?

Adım 1: İlk olarak Exxen ana sayfasını buradan açın.

Adım 2: Ana sayfa üzerinden Ad Soyad ve E-posta alanlarını doldurduktan sonra 7 gün ücretsiz izle butonuna tıklayın.

Adım 3: Birinci aşamada e-posta adresiniz, şifreniz ve telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Bu alanları doldurduktan sonra ilgili şartları kabul edip ilerleyin.

Adım 4: Abonelik tipi ile ilgili adımda dört farklı üyelik tipi bizi karşılıyor. Kendinize uygun paketi seçip son adıma geçebilirsiniz.

Döviz kurunun artması ve düna genelinde yaşanan enflasyon diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi Exxen abonelik fiyatına da olumsuz yansımış durumda.

 

Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Gündem
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok