15 Mayıs Show TV yayın akışı, Show TV izle

Show TV yayın akışına haberimizden ulaşabilirsiniz. 15 Mayıs Pazartesi günü Show TV 'de bugün hangi diziler ve hangi programlar var? İşte 15 Mayıs Show TV yayın akışı...

15 Mayıs 2017 04:46
15 Mayıs Show TV yayın akışı, Show TV izle
Show TV yayın akışı burada! 15 Mayıs Pazartesi günü Show TV yayını akışının detaylarıyla sizlerleyiz. Gün içerisinde yayınlanacak tüm programlar, maçlar ve özel anların saati ve akışını sizler için derledik.

SPORDA TV'DE BUGÜN1991 de kurulan Show TV kurulduğu tarihte Show radyo'yu da yayın hayatıyla tanıştırmıştı. Haldun Semavi'nin "başka bir alem" sloganıyla ülkemizde yayına başlayan Show TV'nin ülkemizdeki yayın tarihi 1992. Kuruluşunda emeği geçen isimler arasında Dinç Bilgin ve Erol Aksoy da vardır.
Güneri Cıvaoğlu Show Tv kanalının ilke Genel Müdürlüğünü yapmış kişidir. Show TV'nin Haber bültenlerinde en çok izleyici kitlesine sahip olmasında bir zamanların en iyi haber spikeri olan Gülgün Feyman'ın rolü büyüktür.96 ile 2002 yılları arasında da haberleri sunma işi Reha Muhtar'a verilmişti.

1990 lı yıllarda gece yarısından sonra "Erotik" yayınlar da yapan Show TV geleneksel yayın akışının ezberini bozan farklı kanallardan. Kardeş kanalı olan Cine 5 bir zamanların sinema formatında rakipsiz tek kanalı idi.

Türksat 4A uydusundan canlı olarak tv izleme ve normal ve HD formatında ücretsiz olarak yayın yapmaya devam eden Show Tv Türk Televizyon kanalları arasında farklı ve güçlü bir renk olmaya devam ediyor.

Show TV frekansları:

Digitürk'te 22. Kanaldan, D-Smart'tan 23. Kanaldan izlenebilen Show TV Türksat 4A uydumuz üzerinden 12,220 alış frekansı , Horizontal polarizasyonu ve 6500 sembol oranıyla izlenebilir.

Daha fazla göster
yukarı ok