Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-0)
MS
Tarih:
03 Eylül 2022 Cumartesi 18:30
Lig:
1. Lig
Termalica Nieciecza
2
Chojniczanka Chojnice
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice arasındaki maçlar - 03 Eylül 2022 Cumartesi 18:30 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Termalica Nieciecza
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
IL
Resovia
1-4
08.03.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
02.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
24.02.24
IL
Motor Lublin [D]
1-0
18.02.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
18.12.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-2
11.12.23
IL
Arka Gdynia
2-1
01.12.23
IL
Wisla Krakow
2-1
27.11.23
IL
GKS Tychy [D]
3-2
11.11.23
IL
Stal Rzeszow
1-2
16.03.24
IL
Resovia
1-4
02.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
18.02.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
11.12.23
IL
Arka Gdynia
2-1
01.12.23
IL
Wisla Krakow
2-1
11.11.23
IL
Stal Rzeszow
1-2
31.10.23
CUP
Piast Gliwice
0-1
28.10.23
IL
Gornik Leczna
3-0
01.10.23
IL
Lechia Gdansk
0-0
17.09.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2
08.03.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
24.02.24
IL
Motor Lublin [D]
1-0
18.12.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-2
27.11.23
IL
GKS Tychy [D]
3-2
04.11.23
IL
Polonia Warszawa [D]
1-1
22.10.23
IL
Odra Opole [D]
2-1
08.10.23
IL
GKS Katowice [D]
0-0
28.09.23
CUP
Kotwica Kolobrzeg [D]
7-8
24.09.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-3
01.09.23
IL
Resovia [D]
0-4
Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
06.04.23
IL
Termalica Nieciecza
0-0
10.03.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
26.02.23
IL
Puszcza Niepolomice
1-1
13.02.23
IL
SKRA Czestochowa
2-0
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
02.04.23
IL
LKS Lodz [D]
2-1
18.03.23
IL
Gornik Leczna [D]
0-0
05.03.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-1
19.02.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-1
11.11.22
IL
GKS Tychy [D]
1-1
05.11.22
IL
GKS Katowice [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.