Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
24 Ocak 2022 Pazartesi 14:40
Lig:
Hazırlık Maçları
Spartak Trnava
1
AaB
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Spartak Trnava - AaB arasındaki maçlar - 24 Ocak 2022 Pazartesi 14:40 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Spartak Trnava
Genel
İç saha
Dış saha
27.01.24
Hartberg [D]
0-0
13.01.24
Austria Wien [D]
3-2
14.12.23
UEC
Fenerbahçe [D]
4-0
30.11.23
UEC
Ludogorets
1-2
09.11.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
1-1
26.10.23
UEC
FC Nordsjaelland
0-2
05.10.23
UEC
Fenerbahçe
1-2
21.09.23
UEC
Ludogorets [D]
4-0
31.08.23
UEC
SC Dnipro-1 [D]
1-2
23.08.23
UEC
SC Dnipro-1
1-1
30.11.23
UEC
Ludogorets
1-2
26.10.23
UEC
FC Nordsjaelland
0-2
05.10.23
UEC
Fenerbahçe
1-2
23.08.23
UEC
SC Dnipro-1
1-1
17.08.23
UEC
Lech Poznan
3-1
03.08.23
UEC
Auda
4-1
22.07.23
Valencia
0-1
04.08.22
UEC
Rakow
0-2
21.07.22
UEC
Newtown
4-1
24.01.22
AaB
1-1
27.01.24
Hartberg [D]
0-0
13.01.24
Austria Wien [D]
3-2
14.12.23
UEC
Fenerbahçe [D]
4-0
09.11.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
1-1
21.09.23
UEC
Ludogorets [D]
4-0
31.08.23
UEC
SC Dnipro-1 [D]
1-2
10.08.23
UEC
Lech Poznan [D]
2-1
27.07.23
UEC
Auda [D]
1-1
15.07.23
Ipswich Town [D]
2-1
08.07.23
Sturm Graz [D]
4-0
AaB
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
2DV
Hilleroed [D]
1-2
10.03.24
2DV
Vendsyssel FF
4-3
01.03.24
2DV
Fredericia [D]
2-3
24.02.24
2DV
Soenderjyske Fodbold
2-2
17.02.24
Hamarkameratene
2-1
11.02.24
KFUM
3-1
26.01.24
Randers FC
4-0
19.01.24
FC Midtjylland [D]
1-4
03.12.23
2DV
HB Koege [D]
1-2
26.11.23
2DV
Hobro
1-2
10.03.24
2DV
Vendsyssel FF
4-3
24.02.24
2DV
Soenderjyske Fodbold
2-2
17.02.24
Hamarkameratene
2-1
11.02.24
KFUM
3-1
26.01.24
Randers FC
4-0
26.11.23
2DV
Hobro
1-2
05.11.23
2DV
FC Helsingoer
2-2
22.10.23
2DV
B 93
2-1
26.09.23
DBP
Fredericia
2-3
22.09.23
2DV
HB Koege
2-0
16.03.24
2DV
Hilleroed [D]
1-2
01.03.24
2DV
Fredericia [D]
2-3
19.01.24
FC Midtjylland [D]
1-4
03.12.23
2DV
HB Koege [D]
1-2
12.11.23
2DV
Naestved [D]
1-1
28.10.23
2DV
Nijniy Novgorod Stadyumu [D]
0-1
06.10.23
2DV
AC Horsens [D]
1-4
29.09.23
2DV
Vendsyssel FF [D]
1-3
15.09.23
2DV
Soenderjyske Fodbold [D]
1-1
06.09.23
DBP
VRI [D]
0-6
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.