Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
UZS
Tarih:
01 Eylül 2022 Perşembe 19:00
Lig:
Kupa
Odra Opole
0
Jagiellonia Bialystok
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-1 | Odra Opole - Jagiellonia Bialystok canlı skor burada - Maç Özeti
Odra Opole
Genel
İç saha
Dış saha
25.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-1
20.04.24
IL
Chrobry Glogow
3-0
13.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-3
06.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
02.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
2-1
17.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-2
10.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
02.03.24
IL
Wisla Krakow
1-2
24.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
16.02.24
IL
GKS Tychy [D]
2-0
20.04.24
IL
Chrobry Glogow
3-0
06.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
02.03.24
IL
Wisla Krakow
1-2
10.12.23
IL
Stal Rzeszow
1-1
26.11.23
IL
Polonia Warszawa
3-0
04.11.23
IL
Gornik Leczna
0-3
22.10.23
IL
Termalica Nieciecza
2-1
30.09.23
IL
GKS Katowice
1-0
26.09.23
CUP
Stal Mielec
1-2
16.09.23
IL
Lechia Gdansk
0-0
25.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-1
13.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-3
02.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
2-1
17.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-2
10.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
24.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
16.02.24
IL
GKS Tychy [D]
2-0
15.12.23
IL
Resovia [D]
1-0
03.12.23
IL
Znicz Pruszkow [D]
1-0
11.11.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
Jagiellonia Bialystok
Genel
İç saha
Dış saha
20.04.24
EKS
Zaglebie Lubin [D]
1-2
14.04.24
EKS
Cracovia
1-3
07.04.24
EKS
Legia Warszawa [D]
1-1
03.04.24
CUP
Pogon Szczecin [D]
2-1
30.03.24
EKS
LKS Lodz
6-0
16.03.24
EKS
Radomiak Radom [D]
0-2
08.03.24
EKS
Slask Wroclaw
3-1
02.03.24
EKS
Gornik Zabrze [D]
2-1
28.02.24
CUP
Korona Kielce
2-1
24.02.24
EKS
Ruch Chorzow
1-1
14.04.24
EKS
Cracovia
1-3
30.03.24
EKS
LKS Lodz
6-0
08.03.24
EKS
Slask Wroclaw
3-1
28.02.24
CUP
Korona Kielce
2-1
24.02.24
EKS
Ruch Chorzow
1-1
17.02.24
EKS
Lech Poznan
1-2
10.12.23
EKS
Rakow
4-2
05.12.23
CUP
Warta Poznan
2-0
24.11.23
EKS
Piast Gliwice
0-0
03.11.23
EKS
Stal Mielec
4-0
20.04.24
EKS
Zaglebie Lubin [D]
1-2
07.04.24
EKS
Legia Warszawa [D]
1-1
03.04.24
CUP
Pogon Szczecin [D]
2-1
16.03.24
EKS
Radomiak Radom [D]
0-2
02.03.24
EKS
Gornik Zabrze [D]
2-1
11.02.24
EKS
Widzew Lodz [D]
1-3
16.12.23
EKS
Puszcza Niepolomice [D]
3-3
01.12.23
EKS
Warta Poznan [D]
1-2
11.11.23
EKS
Korona Kielce [D]
2-2
08.11.23
CUP
Resovia [D]
1-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.