Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-2)
MS
Tarih:
03 Ocak 2023 Salı 22:30
Lig:
Süper Lig
Ionikos
0
Olympiakos
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-2 | Ionikos - Olympiakos canlı skor burada - Maç Özeti
Ionikos
Genel
İç saha
Dış saha
24.03.24
SL2
PAE Chania
5-1
10.03.24
SL2
Egaleo [D]
1-2
03.03.24
SL2
Giouchtas FC
0-0
26.02.24
SL2
Panathinaikos B [D]
1-0
18.02.24
SL2
Athens Kallithea FC [D]
2-1
11.02.24
SL2
Panachaiki
3-1
05.02.24
SL2
Kalamata [D]
0-0
28.01.24
SL2
Diagoras Rodos
1-0
21.01.24
SL2
AO Tilikratis Lefkada [D]
3-2
15.01.24
SL2
Olympiacos B
1-0
24.03.24
SL2
PAE Chania
5-1
03.03.24
SL2
Giouchtas FC
0-0
11.02.24
SL2
Panachaiki
3-1
28.01.24
SL2
Diagoras Rodos
1-0
15.01.24
SL2
Olympiacos B
1-0
07.01.24
SL2
Ilioupoli GS
4-1
13.12.23
SL2
Egaleo
5-1
25.11.23
SL2
Panathinaikos B
2-0
19.11.23
SL2
Athens Kallithea FC
0-1
05.11.23
SL2
Kalamata
3-2
10.03.24
SL2
Egaleo [D]
1-2
26.02.24
SL2
Panathinaikos B [D]
1-0
18.02.24
SL2
Athens Kallithea FC [D]
2-1
05.02.24
SL2
Kalamata [D]
0-0
21.01.24
SL2
AO Tilikratis Lefkada [D]
3-2
19.12.23
SL2
PAE Chania [D]
1-1
03.12.23
SL2
Giouchtas FC [D]
2-2
12.11.23
SL2
Panachaiki [D]
1-1
29.10.23
SL2
Diagoras Rodos [D]
2-1
14.10.23
SL2
Olympiacos B [D]
1-1
Olympiakos
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
28.01.24
SL1
PAS Giannina
3-1
17.01.24
CUP
Panathinaikos
6-7
07.01.24
SL1
AEK Athens
1-2
14.12.23
UEL
TSC Backa Topola
5-2
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
04.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
21.01.24
SL1
Aris [D]
1-2
14.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
2-3
10.01.24
CUP
Panathinaikos [D]
1-1
03.01.24
SL1
Lamia [D]
1-0
21.12.23
SL1
Atromitos [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.