Arama Logo

Icardi'den Galatasaray'a ihtarname!
6
MAURO ICARDI'DEN İHTARNAME!

Galatasaray'da Mauro Icardi krizi yaşandığı ortaya çıktı. Arjantinli golcü, alacağı bulunan 5 milyon euroluk imaj hakları için kulübe ihtarname çekti ve bu rakamın ödenmesini talep etti.

MAURO ICARDI'DEN İHTARNAME!
5
ALACAKLARI TAKSİTLENDİRİLDİ

Milliyet'te yer alan habere göre, Galatasaray, Mauro Icardi konusunda çok sıkıntılı bir süreç yaşadı. Arjantinli futbolcu, üç gün öncesine kadar kulübe gönderdiği ihtarnamenin sonucunu beklerken, sarı-kırmızılılar parasını veremedi ancak yapılan bir protokolle, geçmiş dönem alacaklarını taksitlendirdi.

ALACAKLARI TAKSİTLENDİRİLDİ
4
İĞNEYLE SAHAYA ÇIKTI

Ligin ikinci yarısının başlamasıyla birlikte sakatlığı gerekçesiyle ülkesi Arjantin’e giden Mauro Icardi, bununla ilgili tartışma konusu olmuştu. Kulüp cephesi, gerçekten sakat olduğunu iddia etmiş, bazı çevreler ise bunun maddi kaynaklı olduğunu ileri sürmüştü. Ancak, "Beyan esastır" gerçeği içerisinde hareket eden futbol camiası, Icardi’nin sakatlığını kabul etti. Arjantinli golcünün, Galatasaray’ın en sıkıntılı süreçlerinde, antrenman yapamasa bile iğneyle sahaya çıktığı belirtildi.

İĞNEYLE SAHAYA ÇIKTI
3
KULÜBÜN KAPISINI ÇALDI

Buna rağmen sarı-kırmızılı futbolcunun maddi anlamda da sıkıntısı büyüktü. Geçen yılın alacakları da dahil olmak üzere, şubat ayının ortalarında 5 milyon euroyu aşkın bir para beklentisi içinde olan Icardi, bu konuda hep bir gelişme bekledi. Fakat istediği bir türlü olmayınca, "ihtarname" kozu devreye girdi. Futbolcu kısaca, "Ya parayı 5 Mart’a kadar ödeyin ya da sözleşmeyi feshederim" diyen resmi bir yazıyla kulübün kapısını çaldı.

KULÜBÜN KAPISINI ÇALDI
2
KULÜP İKNA ETTİ

Son güne kadar bekleyiş içinde olan Galatasaray, futbolcu cephesini ikna etti ve faizleriyle birlikte paranın taksitlendirilmesini sağladı. 6 Mart’ta taraflar arasındaki protokol imzalandı ve Arjantinli futbolcu hem antrenmanlara çıktı hem de son Çaykur Rizespor karşılaşmasında golünü attı.

KULÜP İKNA ETTİ
1
BU SEZON PERFORMANSI

Galatasaray'da bu sezon 37 maça çıkan Mauro Icardi, 21 gol attı ve 10 asist yaptı.

BU SEZON PERFORMANSI