Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin'den Kayserispor - Beşiktaş yorumları
12
TÜMER METİN YORUMLADI
Tümer Metin, Beşiktaş'ın deplasmanda Kayserispor'a 3-1 mağlup olduğu mücadeleyi TRT Spor ekranlarında yorumladı. İşte Tümer Metin'in sözleri...
11
"İNANILMAZ DOĞRU OYNADILAR"
Maçın hemen başında, santradan 2 dakika sonra falan, Beşiktaş kaleciyle topu oyuna soktu, Kayseri topu kaptı, bir daha kaptırdı, hemen topun gerisine geçtiler. Prosinecki, arkada açığı verirsem, üstün kalite canımı yakabilir demiş. Kravet, Hüseyin Henrique gibi arkaya koşabilecek oyuncularla üstüme gelsin, ben Vida ile Ruiz'i arkada yakalayayım dedi. İnanılmaz doğru oynadılar, büyük takımı başka türlü yenemezsin bu şartlar altında.
10
"BU İŞ OLDU DEMEYİN"
2 haftaki görüntüyle Beşiktaş'ta oyuncular dikkat etsin. Gelecek sene bu iş oldu demesinler, benden bir tavsiye.
9
"BU İŞİN FITRATINDA VAR"
Rıdvan Yılmaz için şöyle, bek oyuncuus çalımı dışarı atacak, içeri doğru yapılmaz. Oyuncu hata yaptığını ve hatanın cezası olduğunu da bilir ama kaldıracak kafayı. Hata yaparsan çıkarırlar, asist yaparsan oynamaya devam edersin. Bu işin fıtratında bu var.
8
"HAK ETTİĞİNİ ALIYOR"

Prosinecki, hiç bahane üretmeden en iyisini yapan, öbür işlerde hiç görmediğimiz, işini yapmaya devam eden ve hak ettiğini de alan bir görüntüde. 4 haftalık duruma bakacağız, Rizespor maçı çok belirleyici bir maç.

7
"GİTME KARDEŞİM HÜCUMA"

Ruiz yavaş, Vida'nın pozisyon bilgisi çok yüksek değil. Gitme kardeşim hücuma. Ayağı iyi stoper değilsin ki! Zaten bir şey yapmıyorsun hücuma gittiğinde, bari asli görevini yap.

6
"HAYAL KURARKEN HEYECANLANIYOR"
Nkoudou, daha pozisyonun hayalini kurarken heyecanlanıyor. Daha sakin bir oyuncu olmalı.
5
"KOORDİNASYONU SIFIR"
Diaby'nin koordinasyonu sıfır. Savunma yaptım diye yapıyor.
4
"DEFANS BOŞLUKLARI VERİR"
Defans hattı, biraz uzaklaştığı dakika kaleden, arkada böyle boşluklar verilir.
3
"GARİBİM ATIBA, ELNENY YAPIYOR"
Tabelada varsa Burak, oyunda var. Diaby, Lens, Boateng, hatta Ljajic mümkünse, Nkodou, Boyd, mıy mıy yapacaksın sen, garibim Atiba, garibim Elneny kazanacak ve sana verecek. Atiba senin yapamadığını yapacak ceza alanına girip, siz oralarda varyete yapacaksınız, Elneny canını dişine takacak, böyle olmaz, böyle gitmez.
2
"TOP YÜKSELİP DÜŞTÜ"

Kayserispor'un attığı 2. golde top yükselip düştü duran topta, o da Ersin'i avlamaya yetti. Ersin'e 2-3 metre kala top başka açı yaptı, o da biraz yanıttı.

1
"İKİ AYAKKABI KAZANDIM"
Hafta içinde Kayserispor kazanacak diye Alaçatı'da iddiaya girdim, 2 ayakkabı kazandım