Sporx Extra Arama Logo

Sinan Engin, Beşiktaş-Göztepe maçını yorumladı
7
SİNAN ENGİN'İN BEŞİKTAŞ İDDİASI
Süper Lig'de Beşiktaş'ın Göztepe'yi yendiği maçı Sinan Engin değerlendirdi. İşte Sinan Engin'in yorumları...
6
"BEŞİKTAŞ LİGİN EN İYİSİ"
"Bir hafta hakemle kazanırsın, iki hafta hakemle kazanırsın. Hakemle bir takımı yarışta tutamazsın. Şu ana kadar Beşiktaş ligin en iyisi, bundan sonra nasıl gidecek göreceğiz."
5
"POZİSYON PENALTI"
"Ersin'in pozisyonunu nasıl kurtarırım diye bakıyorum ama kurtarır yanı yok, Ersin'in pozisyonu net penaltı."
4
"KİMSE BEŞİKTAŞ'I BİR YERE GETİRMEZ"
"Kimse operasyon yapıp, Beşiktaş'ı bir yere getirmez. Tarihte böyle bir şey olmamıştır. Beşiktaş hep üvey evlat muamelesi görmüştür, belki şimdilerde bizim sayemizde güçlenmiştir. Eskiden hep spor müdürleri Fenerbahçeli'ydi. Şimdi biraz daha Beşiktaşlılar var. Yıllarca hep Beşiktaş'ı dışlamaya çalıştılar. Beşiktaş kim hakemle yendi? Fenerbahçe'yi mi, Galatasaray mı?"
3
"EĞER HULK GELİRSE..."
"Hulk gelirse, gücüne güç katarsın. Daha güçlü olursun. Hulk'u serbest oynatabilirsin, Aboubakar'ı kaydırabilirsin. Hulk, Aboubakar ile Larin'in karışımı bir oyuncu. Larin'in hızı, Aboubakar'ın fırsatçılığı ve golcülüğü var. Hulk 3,5-4 Milyon euroya gelir. Talisca ne alıyor bilmiyorum."
2
"SIRTINA ALIP GOL ATAR"
"Eğer bu Hulk, Zenit'e gittiği dönemdeki gibi oynarsa, defans oyuncularını sırtına alır ve öyle gider. Savunmacıları döve döve gol atar, kimse durduramaz."
1
"HAKKINI YEMEZLERSE..."
"Eğer hakemler anormal bir şey yapmazsa ve Beşiktaş da bu oyununu devam ettirirse, Beşiktaş şampiyon olur. İkinci yarı bir başlar, hakemler ufak ufak operasyon yapar. Bunlar benim menajerlik dönemimde oldu. Beşiktaş'ın hakkını yemezlerse, Beşiktaş şampiyon olur."