Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray yarıştan koptu"
16
DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Altay ile 2-2 berabere kaldığı mücadeleyi TRT Spor'da değerlendirdi.
15
"COŞKUSU İYİ AMA..."
Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe arasında fazla puan farkı yok. Galatasaray'ın arzusu coşkusu Beşiktaş'tan iyi. Fenerbahçe de Göztepe'de iyi oynamadı ama mücadele ediyor. Fenerbahçe, ben yarın kazanayım diyordur şu anda. Trabzonspor da 3-3-3 indiriyor rakiplerini.
14
"BİLDİĞİMİZ GALATASARAY DEĞİL"
Necati Hoca ya da Selçuk Hoca çok pozisyona girdik diyecektir ama bu, bildiğimiz Galatasaray değil.
13
"BERBAT BİR MAÇ YÖNETTİ"
Hakem maçın önüne geçti. Cüneyt Çakır ve ekibi berbat bir maç yönetti.
12
"ASLA PENALTI DEĞİL"
Cüneyt Çakır tarzı hakemlerin maçı yönetmekten çok idare ettiğini görmesi lazım MHK'nin. Penaltı pozisyonunda Bahattin Şimşek bizim görmediğimiz bir açı mı görüyor acaba, ne oluyor? VAR hakemi 1 dakika baktı, sonra Cüneyt Çakır baktı. Penaltı eğer o kadar netse 5 saniyede görür verirsin. Bu kadar bakılacak bir durum varsa kafanda bir soru işareti vardır. Benim ölçülerimle asla ve asla penaltı değil.
11
"DAĞILDI"
Tecrübesine rağmen Cüneyt Çakır da dağıldı. Rizespor, genç hakem istiyoruz diyor ama 3 maç kazanmışlar. Kazandıkları maçlar yaşı yüksek hakemlerle.
10
"SÜRPRİZLERİN ADAMI"
Fazla taraftar vardı. Ben bu kadar taraftar beklemiyordum. İlk yarıda böyle bir oyun ne ben, ne Fatih Terim beklemiyordu Altay'dan böyle bir oyun. Mustafa Denizli sürprizlerin adamıdır.
9
"MORUTAN'I UNUTTU"
Fatih Hoca, 2 haftadır Morutan'ı unuttu. Morutan oyuna girdikten sonra Altay tehdidi ortadan kalktı.
8
"İDEAL SANTRFORU YOK"
Galatasaray ilk kez kornerden gol attı. Fatih Hoca'nın şu ana kadar ideal santrforu yok şu anda. Beşiktaş'ta Batshuayi'dir, Fenerbahçe'de Valencia'dır, Trabzonspor iki ismi dönüşümlü kullanır.
7
"NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL"
Ben, Galatasaray'ın savunmasını beğenmiyorum. Geniş alanda yakalandıkları zaman kötüler. Aanholt sol bek değil. Savunma oyuncum önce savunma yapacak. Önce hücum demem ben. Galatasaray'ın sol tarafı yetenekli oyunculara karşı yol geçen hanı olur. Aanholt sol açık mı sol bek mi, ne olduğu belli değil. Ben, Ömer Bayram'ı oynatırım.
6
"NASIL GENÇLEŞME BU?"
Galatasaray gençleşme diyor, nasıl gençleşme bu? Kaç yaşında bugün sahaya çıkan arkadaşlar?
5
"G.SARAY YARIŞTAN KOPTU"
Galatasaray için Avrupa Ligi şampiyonluğu bu kadroyla pek gözükmüyor. Devre arasında takviye gelebilir. Galatasaray bence ligdeki yarıştan da koptu. Fenerbahçe'nin yarın kazanma ihtimalini çok yüksek görüyorum.
4
"1. SANTRFORU YOK"
Galatasaray'ın temel sorunu, 1. santrforu yok. Diagne, Muhammed, Halil oynayacak mı bilmiyor. Diagne girdi, golünü attı. Diagne'ye güvenip, oynatıyor diğer maç. Gol atamayınca hemen vazgeçiyor hoca.
3
"SANTRFOR SIRALAMASI VARDIR"
Ben önde oynamayı düşünüyorsam, kenar oyuncularım orta yapabiliyorsa Diagne'yi oynatırım. Fatih Hoca, 3 oyuncuyu da kaybetti. Muhammed sürekli oynayan bir oyuncu olsa bence iyi bir santrfor. Galatasaray'da oynayan santrforların sıralaması vardır, 1-2-3 diye...
2
"NELSSON ORTALAMA BİR FUTBOLCU"
Morutan, bence 2-3 maç üst üste kulübede oturmamalı. Nelsson ortalama bir oyuncu ve gelişme durumunda da bu şekilde kalacağını düşünüyorum. 18 yaşında bir oyuncu değil.
1
"4 DAKİKA VERİLEN PENALTI, PENALTI DEĞİLDİR"
Faulleri vermiyor. Maç her türlü skorla oynandı. Deplasman öne geçti, ev sahibi öne geçti, beraberlik oldu. VAR'a çağırma, çağrılmama var. 4 dakikada bir penaltı verilmez mi ya? 4 dakikada verilen penaltı, penaltı değildir.