Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Sergen hoca bu taktiğe çalışmamış"
8
REHA KAPSAL'IN DEĞERLENDİRMESİ
Reha Kapsal, A Spor ekranlarında Galatasaray - Beşiktaş derbisini yorumladı.
7
"KAZANAN TARAF GÜÇLÜDÜR"
"Derbilerde güçlü taraf kazanmaz, kazanan taraf güçlüdür. Klasik ilk 11'inden Aboubakar yoktu sadece. Galatasaray sonuna kadar hak etti."
6
"FATİH HOCANIN TESPİTLERİ"
"Pozisyon zenginliği çok olmadı belki ama anların oyunudur futbol. FAtih hocanın tespitleriyle, doğru hamleleriyle coşkulu istekli olarak takımını hazırlamasıyla kazanılmış 3 puanı var Galatasaray'ın"
5
"FATİH HOCANIN HAKKINI VERELİM"

"Eleştiriyorsak hakkını da verelim FAtih hocanın. Taktik olarak da takımını yeterli hazırlayamayan Sergen hoca var."

4
"SERGEN HOCA TAKTİĞE ÇALIŞMAMIŞ"

"Beşktaş 4-6-0 oynuyor tamam da savunmanın arkasına kimler nasıl koşacak. Bu taktiğin altı nasıl dolacak onu hiç konuşmuyoruz. Beşiktaş'ta Sergen Yalçın bu taktiğe hiç çalışmamış."

3
"GÖKHAN OLMUYORSA LARIN'İ ALACAKSIN"
"Gökhan ile bu işi göremedin belli. Yapamıyorsan 20'den sonra Larin'i ileriye çekeceksini, Gökhan'ı sola çekeceksin bu kadar basit. Yapılacak hamle bu."
2
"LJAJIC, LJAJIC'TİR"
"Ljajic ne kadar kötü de olsa Ljajic'tir. Necip ile Dorukhan'la orada oynayacağına Ljajic'le oynayabilirdin. Daha fazla hak eden Galatasaray'dı"
1
"YAPTIĞIN YEMEK KADAR USTASIN"

"Sergen Yalçın ve ekibi de çok kötü bir derbi geçirdi. Futbolda böyle bir şey vardır. Aşçı yaptığı yemek kadar ustadır. Teknik adam da takımı kazandığı kadar ustadır. Galatasaray'ı ve Fatih Terim'i kutlamak gerekir"