Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen: "Sergen Yalçın'ın işi güvende"
6
ÖNDER ÖZEN'DEN BEŞİKTAŞ YORUMLARI
Önder Özen, Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın görevinin tehlikede olmadığını ve ayrılık için herhangi bir gerekçenin de bulunmadığını söylerken, mevcut durumu analiz etti. İşte Özen'in sözleri...
5
BAŞKAN İŞİNE KARIŞMAZ
Sergen Yalçın'ın rahat olmaması için sebepler var mı? Sayın başkanı tanıyorum, bir süre birlikte çalıştım. Bir profesyonelin işini didik didik edecek biri değil. Hele ki başkan olduğunda, teknik direktöre karşı tavrı daha net olacaktır, işine karışana da mani olacaktır.
4
BABACAN BİR TAVRI VARDIR
Ahmet Nur Çebi'nin babacan bir tavrı vardır çalışanlara karşı. Sergen hocanın bundan rahatsızlık duyacağını zannetmiyorum, tam tersi mutluluk duyar.
3
GERÇEK OLAN TRİBÜNDÜR
Sosyal medyaya falan bakmaya gerek yok. Orası biraz yalan dünya. Gerçek dünya tribün. Bu konuda ben ikna olmam, tersini savunanlar da var, arkadaşlarımla da tartışıyorum. Twitter falan, oralar gerçek üstüdür, gerçek olan tribündür.
2
DEĞİŞEN ÇOK BİR ŞEY YOK
İmza töreni nasıldı? Sergen Yalçın'ı görmekten büyük mutluluk duyan ve bunu gösteren Beşiktaş taraftarları vardı ve Beşiktaş'a geldiği için çok heyecanlanan ve heyecanı yüzünden okunan bir Sergen Yalçın vardı. O gün de Beşiktaş'ın ekonomik sıkıntıları vardı, bugün de var. O gün de rakipleri biraz daha iyi durumdydı, bugün de öyle. Çok bir şey değişmiş değil.
1
SADECE BEŞİKTAŞ FİGÜRÜ DEĞİL
Sergen Yalçın, sadece Beşiktaş figürü olması nedeniyle değil, dışarıda deneyim kazanmış olmasıyla da tercih edilmişti. Tercih ediliş sebeplerini yok saymaz yönetim kurulu ve başkan. Bence bir sıkıntı yok.