Arama Logo

Mauro Icardi: "G.Saray'da çok mutluyum"
6
G.SARAY'DA ÇOK MUTLU

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, sarı kırmızılı takımda çok mutlu olduğunu ve kalmak istediğini belirtti. [Sabah]

5
SATIN ALMA OPSİYONU YOK

Özellikle derbilerde attığı gollerle Galatasaray taraftarının kalbine giren Mauro İcardi'nin kiralık sözleşmesinde satın alma opsiyonu bulunmuyor.

4
TAKIM ARKADAŞLARI DA MERAK EDİYOR

Başkan Dursun Özbek ve Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, sezon sonunda İcardi'nin bonservisi için girişimde bulunacaklarını ifade etmişti. Takım arkadaşları da Arjantinli golcünün durumunu merak ediyor.

3
G.SARAY'DA KALACAK MI?

Florya'da takım içinde gerçekleşen sohbetlerde Tangocu'ya hep aynı soru soruluyor: "Galatasaray'da kalacak mısın?"

2
"BURADA ÇOK MUTLUYUM"

İcardi net bir dille, "Galatasaray'da kalmak istiyorum" cevabını veriyor. Duygusal bir oyuncu olan 30 yaşındaki yıldız, sarı-kırmızılı taraftardan çok etkilendiğini her sohbet ortamında dile getiriyor ve PSG ile Galatasaray'ı şu sözlerle kıyaslıyor: "Dünyanın en iyi oyuncularıyla aynı takımdaydım ama Fransa'da sokağa çıktığımda özel bir şey hissetmiyordum. Burada ise inanılmaz bir ilgi görüyorum. Herkes yanıma gelip fotoğraf çektirmek istiyor. O saf sevgiyi hissediyorum. Burada çok mutluyum."

1
3 BÜYÜKLERİ BOŞ GEÇMEDİ

İcardi, G.Saray formasıyla 3 büyük takıma da (FB, BJK, TS) gol atmayı başardı. Yıldız futbolcunun 14 maçta toplamda 9 gol ve 6 asisti var.