Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da yeni 10 numara arayışı
6
YENİ 10 NUMARA ARAYIŞI

Galatasaray Kulübü, Sivasspor maçının ardından yönetimi hedef alan açıklamaları nedeniyle Younes Belhanda'nın sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Sarı-kırmızılı ekip, anlaşmasının sonuna gelen Faslı oyuncuyla devam etmeyi düşünmemiş ve yeni bir 10 numara alınması için kolları sıvamıştı. Belhanda ile veda sonrası yeni gelişmeler yaşandı.

5
ARAYIŞLAR HIZLANDI
Takıma güç katacak bir isim arayan Fatih Terim de Younes Belhanda'nın ayrılığı öncesinde yönetimle yaptığı görüşmede, "En ciddi transfer bütçesini 10 numaraya ayıralım. Hem takımı güçlendirelim hem de taraftarı coşturalım" demişti. Ancak Belhanda'nın erken ayrılığı nedeniyle arayışlar hızlandırıldı.
4
İLK İSİM DRAXLER

Cimbom'da bir numaralı gündem maddesi Julian Draxler... PSG'nin sözleşme yenileme teklifini kabul etmeyen Alman oyuncu ve menajeriyle görüşmeler hızlandırıldı.

3
ALTERNATİFLER...

Ayrıca listede Bragantino'dan Claudinho ve Porto'dan Otavio bulunuyor. Üç oyuncuyla temaslar yeniden başlarken menajerler de kapıyı tıklatmaya başladı.

2
JUAN MATA SÜRPRİZİ

Önerilen en ilginç isimse Manchester United'la sözleşmesi sona erecek olan Juan Mata... Mata'nın Türkiye haklarının kendisinde olduğunu iddia eden bir Türk menajer, "Mata forma giyebileceği bir takımda oynamak istiyor" dedi. [Fotomaç]

1
SEZON BİTMEDEN...

Galatasaray'da yönetim Fatih Terim'in kararı doğrultusunda Younes Belhanda'nın yerine yeni bir isim alacak. Sarı-kırmızılı yönetim, yaza kalmadan bir isimle anlaşmanın planlarını yapıyor.