Arama Logo

Fenerbahçe, Emre Demir'i açıkladı
6
EMRE DEMİR FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçe, FC Barcelona forması giyen genç oyuncu Emre Demir’in transferi için kulübü ve oyuncu ile anlaşma sağladı.

5
BEDELSİZ - 4.5 YILLIK İMZA

Genç oyuncu bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye transfer oldu. Fenerbahçe, Emre Demir ile 4.5 yıllık sözleşme imzaladı.

4
"ÇOK BÜYÜK BİR YATIRIM"

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imzada hazır bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, genç oyuncunun Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili, “Bizi mutlu eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli takım kurma hevesimiz hiç bitmiyor. Hem yaş olarak, hem de yetenek olarak tartışılacak bir profil değil. Daha önce de kadromuza katmak için refleksimiz olmuştu. Kendisi Avrupa’ya gitmişti. Kaderimizde varmış, onun da kaderinde Fenerbahçe varmış. Geleceğe çok büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine de Fenerbahçe ve milli takım forması altında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

3
"ÇOK HEYECANLIYIM"

Fenerbahçe forması giyecek olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Emre Demir, “Çok heyecanlıyım, çünkü buraya geldiğim için çok mutluyum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor’ diye söylediğinde çok heyecanlandım, olması için de kendisiyle konuştum. Burada olduğum için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Bir an önce taraftarımızın önüne çıkmak ve çubuklu formayı giymek istiyorum. Taraftarlarımızdan çok fazla destek mesajı geldi. Herkese teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

2
BONSERVİS ÖDENMEDİ
Öte yandan Barcelona Kulübü, 2 milyon euro ödediği Emre Demir'in sözleşmesini feshettiği için Fenerbahçe bonservis bedeli ödemedi.
1
SONRAKİ SATIŞTAN PAY
Öte yandan Barcelona Kulübü, Fenerbahçe'nin sonraki satıştan %20 pay ödeyeceğini duyurdu.