Arama Logo

Fenerbahçe'de dünya yıldızları kapıya geldi!
8
FENERBAHÇE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Fenerbahçe, öncelik verdiği iki bölge için Samet Akaydın ve Jayden Oosterwolde’ye imza attırdı, ardından fırsat transferleri için beklemeye geçti. Sarı-Lacivertliler’in bu bekleyişi uzun sürmedi. Bu bekleyiş taraftarları da heyecanlandıracak cinsten. İşte Fenerbahçe'nin beklediği fırsat transferleri...

7
DÜNYA YILDIZLARI KAPIYA GELDİ

PSG'ye transferi, Chelsea'nin yanlış evrak göndermesi nedeniyle gerçekleşmeyen Hakim Ziyech ile Union Berlin'in kulüp binasına kadar gidip son anda imzadan dönen Isco için yönetime mesaj gönderildi.

6
2016'DA GÜNDEME GELDİ

Faslı oyuncu ilk olarak 2016’da Fenerbahçe’nin gündemine gelmişti. O dönemde tüm çabalara rağmen Ziyech, 11 milyon Euro’ya Twente’den Ajax’a transfer olmuştu. Yıldız futbolcu, 2020’de ise 40 milyon Euro’ya Chelsea’nin yolunu tuttu. İngiliz devi, bu transfer döneminde bombaları peş peşe patlatınca, 29 yaşındaki futbolcu gözden çıkartıldı.

5
TRANSFER İPTAL OLDU

Birçok kulübün talip olduğu Ziyech, PSG ile anlaştı. Faslı futbolcu, Avrupa’da transferin son günü olan önceki gün imza için Londra’dan Paris’e gitti. Ancak Chelsea’nin tam 3 kez yanlış evrak göndermesi nedeniyle transfer gerçekleşmedi. PSG’nin Fransa Futbol Federasyonu’na yaptığı ‘ek süre’ başvurusu da geri çevrildi.

4
FENERBAHÇE'YE ÖNERİLDİ

Chelsea’de kalmak istemeyen Ziyech’in, sezon sonuna kadar kiralık olarak Fenerbahçe’ye önerildiği öğrenildi. Yönetim, şampiyonluk yolunda böylesi bir yıldızın büyük güç katacağı görüşünde. Bu nedenle mali şartlarda anlaşma sağlanması halinde Fenerbahçe, Hakim Ziyech için girişimde bulunacak. Faslı oyuncunun gitme şansı olan diğer ülkeler ise transferin bugün biteceği Portekiz ile Rusya...

3
FORMALAR BİLE HAZIRLANDI

Ara transfer döneminde imzadan son anda dönen bir diğer isim ise Isco oldu. İspanyol yıldız, Sevilla ile sözleşmesini feshettikten sonra birçok kulüple görüştü. 30 yaşındaki orta saha oyuncusunun tercihi, Almanya’da sezonun sürpriz performanslarından birine imza atan Union Berlin oldu. Taraflar her konuda anlaştı, Isco için formalar bile hazırlandı.

2
FENERBAHÇE'YE TEKLİF EDİLDİ

Alman basını, tecrübeli futbolcunun imza için Union Berlin’in kulüp binasına giriş fotoğraflarını paylaştı. Ancak imza görüşmesinde son anda kriz çıktı, transfer suya düştü. Bonservisi elinde olan yıldız futbolcunun da Fenerbahçe’ye teklif edildiği öğrenildi.

1
YÖNETİM, ZIYECH'E DAHA SICAK

Menajerler, Isco’nun 6 ay+1 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu mesajını gönderdi. Yönetimin Ziyech’e daha sıcak baktığı ancak İspanyol yıldızın da değerlendirilmeye alındığı kaydedildi. Tam 9 sezon Real Madrid forması giyen Isco burada 5 Şampiyonlar Ligi ve 3 La Liga şampiyonluğu yaşadı. 30 yaşındaki yıldız sezon başında bedelsiz olarak Sevilla’ya imza attı ancak burada işler istediği gibi gitmeyince 21 Aralık’ta kontratını feshetti. (Fanatik)