Sporx Extra Arama Logo

Erol Bulut'tan fikstür isyanı
6
EROL BULUT'TAN MESAJLAR

Süper Lig'in 9. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelirken önemli kararlar dikkat çekti. Bu karşılaşmada teknik direktör Erol Bulut'tan önemli değişiklikler geldi. Sarı lacivertli teknik adam hücum hattında Mbwana Samatta yerine Papiss Cisse'yi tercih etti. Yeni transferlerden Mert Hakan da Cisse gibi ilk kez 11'de görevlendirildi. Milli arada kendini hazırlayan Perotti de 11'e girdii. Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Gençlerbirliği maçı öncesi yayıncı kuruluşta açıklamalarda bulundu. İşte Erol Bulut'un sözleri...

5
FİKSTÜRÜMÜZ PLANLANMADI

"Milli takıma ve bizim takıma baktığında, takımın yarısı milli takımdaydı. Milli takıma gitmişken, bir de milli maç sonrası maçlar öncesi fikstürümüz ne kadar doğru planlandı ya da planlanmadı görüyoruz."

4
PERŞEMBE GELDİLER, BUGÜN MAÇ

"Perşembe akşamı geldiler, bugün maça geldiler. Bunun planlanması doğru yapılırsa herkes daha mutlu olacak. Bunu başka zaman daha geniş konuşuruz. Bugün yeri değil tabii..."

3
OZAN'I KORUMAMIZ LAZIM

Sakatlarımız var, 7 oyuncumuz bizimle yok. Ozan milli maçlar, lig maçları yeterince 3 günde bir maç oynadı. Onu korumamız gerekiyor.

2
DEĞİŞİKLİKLER İÇİN MESAJ
"Kupa maçı var, Beşiktaş maçı var. Hepsini gözönünde bulundurarak hareket etmeye çalışıyoruz."
1
CANER YERİNE NOVAK
"Caner, hep iyi performans gösterdi ve 2 milli maç oynadı. Perşembe geldi, 1.5 gün sonra çıkmak zorunda kalabilirdi.  Diğer futbolcular dakika alacak. Onlar da hazır olacak."