Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Beşiktaş, Avcı'ya 3 maç sabreder"
9

ERMAN TOROĞLU'NDAN YORUMLAR

Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın teknik direktör listesinde yer alan Abdullah Avcı hakkında A Spor'da açıklamalar yaptı.
8

YÜZDE 90 AVCI GEÇER

Şenol Güneş maçtan sonra üçlü çektiriyor çünkü üçüncü oldu. Beşiktaş'ın başına yüzde 90 Abdullah Avcı geçer. Daha önce söylemiştim. Daha konuşmayacağım.
7

YENİ TEKNİK ADAM NE YAPAR?

Bir şeyi hiç konuşmuyoruz. Başakşehir'in teknik direktörü kim olacak? Abdullah Avcı'nın bir stili vardı. Yeni gelen teknik adam ne yapacak? Belki de bazı oyuncular gidecek. Deve dişi gibi oyuncular var takımda. Bunlar nereye gidecek?
6

AVCI HEP BAHSEDİYOR AMA...

Abdullah Avcı 5 senedir, Başakşehir'in başında. Sürekli bir şeylerden bahsediyor. Atılan kornerde, taçta fazlayız. Biz şöyle yapıyoruz, böyle yapıyoruz diyor. Tamam da bitiremiyorsun. Futbolda bunlar var ama başka şeyler de var. Fatih Terim, Şenol Güneş, Abdurrahim Albayrak gibi şeyler var. Bunların hepsi bir araya gelince şampiyonluk geliyor. Büyük takım olmak farklı.

5

BAZI ŞEYLERİ YAPACAKSIN

Galatasaray iki stoperini sattı, santrfor da yok. Risk aldı adamlar. Şampiyon olmayabilirlerdi. Bazı şeyleri yapacaksın Abdullah Avcı, çok monoton değil futbol. İyi çocuksun ama bazı şeyleri yapacaksın abi.
4

BEŞİKTAŞ 3-4 MAÇ SABREDER

Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta çalışmaya hazır mı? Beşiktaş taraftarı 3-4 maç sabreder. Sağ açık geldi, sol açıktan faul yaptılar falanla olmaz. Senin aleyine hiç haber çıkmıyor. Büyük takımlarda böyle olmaz.
3

BAŞAKŞEHİR'DE İŞİ BİTTİ

Galatasaray'a karşı deplasmanda devreyi 1-0 önde tamamlıyorsun. İkinci yarı 10 dakika dayan. Abdullah Avcı'nın Başakşehir'de işi bitmiştir. Şimdi Beşiktaş'ta bir şeyler yapması lazım. Yoksa gitsin çay demlesin.
2

O ZAMAN SALLAMAYACAKSIN

Avrupa'ya çıkmıyorsun, Türkiye Kupası'nda oynamıyorsun. Galatasaray'a bakıyorsun tüm kulvarlarda var. Sen hiçbir şey yapmıyorsun. O zaman sallamayacaksın.
1

ŞAMPİYONLUĞU VERİRSE...

Abdullah Avcı, Başakşehir'de yaptığı gibi Galatasaray'da ya da Beşiktaş'ta 8 puan öndeyken şampiyonluğu verse, neler yaparlar adama!