Sporx Extra Arama Logo

David Beckham'ın takımından inanılmaz stadyum
5
DAVID BECKHAM'IN TAKIMINDAN YENİ STADYUM

David Beckham'ın sahibi olduğu Inter Miami takımı, yeni stadyumunu tanıttı.2018 Ocak ayında 25 Milyon Euro yatırım ile MLS liginde mücadele eden bir takım kuran David Beckham, yatırımlarına devam ediyor.

4
750 MİLYON EUROLUK PROJE

Amerika'nın Florida eyaletine bağlı Inter Miami için İngiliz efsaneden 750 milyon euroluk dev bir stadyum projesi geldi. Stadyumun projeleri ve detayları kulübün resmi internet sayfasından paylaşılırken, inşaatın 2021 yılında sona ermesi bekleniyor.

3
TERASTA PALMİYE AĞAÇLARI

İngiltere bu yıl açılan Tottenham stadyumu ile benzerlik gösteren stadyumun en ilgi çeken noktası ise stadyumun tepesinde bulunan teras oldu. Bu terasta maç sırasında yemek yenilip, bir şeyler içilebilecek. Terasın bir diğer dikkat çeken özelliği ise üzerinde bulunduracağı palmiye ağaçları oldu.

2
MAÇLAR LOCKHART STADYUMU'NDA

Inter Miami, stadyumun inşaatı süresince Miami'nin eski MLS takımı olan Miami Fusion'ın 1998-2001 yılları arasında maçlarını oynadığı Lockhart Stadyumu'nu kullanacak.

1
YILDIZ İSİMLERE İMZA ATTIRACAK

Toplam 131 dönümlük bir alana yapılacak olan stadyum ve tesis inşaatının toplam bedeli ise 1 milyar doları aşacak. Stadyumun kapasitesinin 26.000 olması bekleniyor. Inter Miami'nin önümüzdeki yaz dönemi Cristiano Ronaldo, Edinson Cavani ve Gerard Pique gibi isimlere imza attırabileceği iddia edildi..