Sporx Extra Arama Logo

Valentin Rosier: "Hedefim Beşiktaş"

Siyah beyazlılarla yeni sözleşme konusunda el sıkışan Valentin Rosier, Beşiktaş'ın Sporting'le büyük ölçüde anlaşmasına rağmen imzanın bir türlü gelmemesi sonrasında Marsilya'ya göz kırptı. Kartal, bu hafta işi bitiremezse Rosier de elden kaçabilir.
5
SEZONA DAMGA VURMUŞTU

Portekiz ekibi Sporting’den kiralık olarak takıma kazandırılan Valentin Rosier, ortaya koyduğu başarılı performansla çifte kupalı sezona damga vurmuştu.

4
BEŞİKTAŞ İÇİN BEKLEMEYE GEÇMİŞTİ

Sağ bek hattındaki etkili görüntüsüyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Rosier, kariyerine Beşiktaş ’ta devam etmek için yönetimle anlaşmış ve Kartal’ın Sporting’den bonservisini alması için beklemeye geçmişti.

3
"YA BEŞİKTAŞ, YA DA İYİ BİR AVRUPA KULÜBÜ"

Ancak tarafların büyük ölçüde anlaşmasına rağmen imzanın bir türlü gelmemesi sonrasında tecrübeli futbolcu, Bein Sports Fransa’ya konuştu. Rosier, “Hedefim ya Beşiktaş ile devam etmek ya da iyi bir Avrupa kulübüne transfer olmak. Şampiyonlar Ligi’nde boy göstermek. Bana gelen teklifleri değerlendireceğim, menajerlerim konuyla ilgileniyor” ifadelerini kullandı.

2
"MARSİLYA GERİ ÇEVRİLEMEZ"

Kendisine ülkesi Fransa’dan Marsilya’nın teklifte bulunduğunu söyleyen Rosier, “Marsilya’nın bana olan ilgisi olumlu yönde şaşırttı beni. Fransa’nın en büyük kulüplerinden biri. Marsilya, geri çevrilemez. Marsilya’da oynamak için iyi bir mental güce ve dik duruşa sahip olmak lazım. Hangi takıma gideceğimi henüz bilmiyorum. Sporting, Beşiktaş ile görüşüyor, neler olacağını göreceğiz” dedi.

1
FRANSA'YA DÖNDÜ

Menajeri aracılığıyla kulüple yaptığı son görüşmede transferinin bir an önce bitirilmesini isteyen Rosier, imzaların atılmaması sebebiyle sevgilisiyle Bodrum’da yaptığı tatili tamamlayıp ülkesi Fransa’ya döndü. (Fanatik)