Arama Logo

Berisha'dan transfer ve Fenerbahçe itirafı
8
MERGIM BERISHA'DAN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe'den Augsburg'a kiralık olarak transfer olan Mergim Berisha, bir röportaj verdi. Berisha, Fenerbahçe'ye transferi için pişman olmadığını söylerken, başlangıçta oynadığını daha sonra ise farklı nedenlerden ötürü forma bulamadığını söyledi. İşte Berisha'nın açıklamaları...

MERGIM BERISHA'DAN AÇIKLAMALAR
7
"AUGSBURG'A TRANSFERİ"

"Geriye dönüp baktığımda Augsburg'a transfer olma kararımdan dolayı daha önce olduğumdan çok daha mutluyum. Augsburg'ta sorumlu kişiler ve teknik direktör beni gerçekten istiyordu. Ben de Almanya'ya gitmeyi çok istiyordum. Kim olduğumu tekrar gösterebilmdim. Hem futbol hem de özel hayatım açısından daha iyi olamazdı"

\
6
"FENERBAHÇE'YE TRANSFERİ"

"Çoğu insan için belki anlaşılabilir bir şey değildi. Ama bu hareketten dolayı pişman değilim. Çok öğretici bir yıl oldu. Farklı bir kültür gördüm. Başlangıçta oynadım, sonra başka nedenlerden dolayı oynamadım. Almanya'ya transfer olmayı gerçekten istemem bu şekilde ortaya çıktı."

\
5
"ŞEHİR İÇİN GELMEDİM"

"Augsburg'a şehir için gelmedim, futbol için geldim. Oynadığınızda ve mutlu olduğunuzda, diğer her şey ikinci planda kalıyor"

\
4
"MİLLİ TAKIMA SEÇİLMESİ"

"Cep telefonum yaımda değildi ve sonra milli takım teknik direktöründen gelen (Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Hansi Flick) mesajı gördüm. Mesajda yarın telefonda konuşmamız gerektiği yazıyordu. Ertesi güne kadar bekleyemedim ve birkaç dakika sonra onu aradım. Gergindim. Bu ilk telefon görüşmemdi. Teknik direktörü sadece televizyondan tanıyorsunuzü, sonra birden onunla konuşuyorsunuz ve o size Milli Takım'a seçildiğinizi söylüyor"

\
3
"ALMANYA'DAKİ İLK YILI"

"Almanya'da kendimi kanıtladım ve milli takımın bir parçası olabileceğimi gösterdim. Ben her şeyini veren bir oyuncuyum. Bu yıl iyi iş çıkardım"

\
2
"AUGSBURG'A KALICI TRANSFERİ"

"Futbolda hiçbir şeyi göz ardı edemem. Augsburg'ta kendimi çok rahat hissediyorum. Diğer her şeyi zamanı geldiğinde konuşacağız. Geleceği düşünmüyorum, onun da zamanı gelecektir. Benim için önemli olan, kariyerimden sonra her şeyimi verdiğimi ve maksimum verimi aldığımı söyleyebilmek."

\
1
AUGSBURG PERFORMANSI
Augsburg'ta bu sezon 23 maça çıkan Mergim Berisha 9 gol attı ve 4 asist yaptı.
AUGSBURG PERFORMANSI