Sporx Extra Arama Logo

Arsenal'den Mesut Özil'e veda açıklaması
7
ARSENAL'DEN MESUT ÖZİL'E VEDA
İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal, Mesut Özil'e katkılarından dolayı teşekkür etti ve Fenerbahçe'de başarıları diledi. Mikel Arteta ve Edu, Mesut Özil ile ilgili olarak açıklama yaptı. İşte o açıklamalar...
6
MESUT ÖZİL'İN SÖZLERİ

Mesut Özil, Fenerbahçe'ye transferi sonrası Arsenal'e veda etti. Mesut Özil, "7,5 yıllık bu yolculuk için kulübe teşekkür ederim. Burada geçirdiğim süre boyunca takımın ve taraftarların desteği inanılmazdı ve her zaman size minnettar olacağım." dedi.

5
"SONSUZA DEK KALBİMDE OLACAK"

Mesut Özil ayrıca "Birlikte yıllar sonra ilk kez kupa kazandık ve ömür boyu sürecek anılar yaşadık. Arsenal taraftarı sonsuza kadar kalbimde olacak. Profesyonel ve onurlu bir ayrılık olması için uğraşan Edu'ya teşekkür ederim. Kulüpteki herkese, Arsenal'i ait olduğumuz yere, zirveye taşıması için en iyisini diliyorum." dedi.

4
"YAPTIKLARI TARTIŞILMAZ"

Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta "Mesut'un Arsenal'deki başarıları tartışılmaz. Onunla birlikte oynamak ve son dönemde ona antrenörlük yapmak bir ayrıcalıktı. Yaratıcılığı ve vizyonu, Arsenal formasıyla geçirdiği süreçte birçok başarı getirdi." dedi.

3
"FENERBAHÇE'DE BAŞARILAR"

Arteta "Mesut, 3 FA Cup zaferi de dahil olmak üzere yıllar boyunca bu kulüp için birçok başarının kalbindeydi. Bu başarıları her zaman tarihin bir parçası olacak. Mesut'a teşekkür ediyor ve Fenerbahçe'de başarılar diliyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

2
"HARİKA ANLAR YAŞATTI"

Arsenal Genel Direktörü Edu, "Arsenal'e katkılarından dolayı Mesut Özil'e teşekkür ederiz. 2013'te aramıza katıldığı günden bu yana 250'den fazla maça çıktı, 3 FA Cup zaferinde yer aldı ve sahada harika anlar yaşattı." dedi.

1
"PROFESYONEL DAVRANDI"

Edu ayrıca "Son görüşmelerimizde oldukça profesyonel davrandı. Arsenal'la bağlantılı herkes, kariyerinin bir sonraki bölümünde Mesut'a ve ailesine en iyi dileklerini sunduğunu biliyorum" açıklamasını yaptı.