Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
05 Şubat 2023 Pazar 17:30
Lig:
Hazırlık Maçları
FK Akhmat
1
Khimki
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-0 | FK Akhmat - Khimki canlı skor burada - Maç Özeti
FK Akhmat
Genel
İç saha
Dış saha
13.03.24
RCU
Volgar Astrahan [D]
1-2
09.03.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
2-0
02.03.24
PRL
Ural
1-0
17.02.24
KamAZ
0-2
14.02.24
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
06.02.24
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
4-0
03.02.24
Neftchi Fargona
1-0
02.02.24
PFC Sochi [D]
0-0
19.01.24
FC Yelimay
1-0
09.12.23
PRL
FC Rostov
0-0
02.03.24
PRL
Ural
1-0
17.02.24
KamAZ
0-2
06.02.24
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
4-0
03.02.24
Neftchi Fargona
1-0
19.01.24
FC Yelimay
1-0
09.12.23
PRL
FC Rostov
0-0
03.12.23
PRL
S. Moskova
2-1
04.11.23
PRL
Fakel Voronej FK
1-2
08.10.23
PRL
Kazan
0-1
01.10.23
PRL
Dinamo Moscow
1-1
13.03.24
RCU
Volgar Astrahan [D]
1-2
09.03.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
2-0
14.02.24
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
02.02.24
PFC Sochi [D]
0-0
26.11.23
PRL
FC Orenburg [D]
1-1
11.11.23
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
2-1
31.10.23
RCU
Baltika [D]
4-1
28.10.23
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
2-1
22.10.23
PRL
FC Rostov [D]
3-0
04.10.23
RCU
Samara [D]
0-3
Khimki
Genel
İç saha
Dış saha
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
04.03.24
NL2
Tyumen
3-0
20.02.24
CSKA Moskova [D]
3-0
26.11.23
NL2
SKA-Khabarovsk
0-0
20.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-4
12.11.23
NL2
Akron Togliatti
2-2
05.11.23
NL2
Chornomorets [D]
1-3
01.11.23
RCU
Dinamo Vladivostok
4-0
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
04.03.24
NL2
Tyumen
3-0
26.11.23
NL2
SKA-Khabarovsk
0-0
12.11.23
NL2
Akron Togliatti
2-2
01.11.23
RCU
Dinamo Vladivostok
4-0
28.10.23
NL2
Dynamo Makhachkala
1-0
18.10.23
RCU
FC Ufa
1-0
14.10.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
09.10.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz
2-2
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
20.02.24
CSKA Moskova [D]
3-0
20.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-4
05.11.23
NL2
Chornomorets [D]
1-3
22.10.23
NL2
KamAZ [D]
2-2
02.10.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-2
17.09.23
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-1
11.09.23
NL2
Arsenal Tula [D]
0-2
19.08.23
NL2
Sokol Saratov [D]
1-0
05.08.23
NL2
Yaroslavl [D]
1-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.